POTRZEBUJEMY DOMÓW TYMCZASOWYCH DLA SUCZEK ⚠️

 

Ostanie tygodnie w fundacji to przyjęcia psów z pseudohodowli, czy takich o nieznanej przeszłości. Szukanie dla nich domów to dla nas największe wyzwanie. To nie są goldeny, które znamy z uroczych filmów w mediach społecznościowych.

 

WIEMY, ŻE KOLEJNE ZŁOTKA POTRZEBUJĄ NASZEJ POMOCY, KTÓRA BĘDZIE MOŻLIWA TYLKO WTEDY, KIEDY BĘDZIEMY MIELI DLA NICH ODPOWIEDNIE DOMY. 🏘

 

📌 Szukamy domów dla suczek w typie rasy, które nigdy nie mieszkały w domu – wejście do zamkniętych pomieszczeń może być dla nich stresujące, będą musiały nauczyć się, zupełnie jak szczeniaki podstawowych rzeczy – czystości w domu, domowych hałasów, jazdy samochodem…

 

📌 Szukamy domów zarówno bez innych zwierząt, jak i ze spokojnymi rezydentami – ważne, by w razie czego mieć możliwość separowania psów, szczególnie na początku relacji.

 

📌 Dom tymczasowy czeka dużo pracy. Psiakom trzeba będzie pokazać, że człowiek i świat zewnętrzny nie są takie straszne. Fundacja gwarantuje wsparcie opiekuna adopcyjnego i behawiorysty, jeśli będzie taka konieczność.

 

📌 Nie znamy stanu zdrowia psów – na pewno konieczne będą wizyty u weterynarza w celu porządnej diagnostyki; dalsze leczenie będzie dostosowane do indywidulanych potrzeb.

 

📌 Szukamy domów z bez małych dzieci; może być dom z nastolatkami.

 

FUNDACJA POKRYWA WSZYSTKIE KOSZTY UTRZYMANIA I LECZENIA PSA W RAMACH OPIEKI TYMCZASOWEJ. 💰

 

ℹ️ link do aplikacji dla domu tymczasowego: https://forms.gle/ZkMFwPdTsgQY9amj8

 

Kontakt: Paula Policewicz  ☎️ 694 815 316; 📧 paula@wartagoldena.org.pl