SZUKAMY DOMU DLA BORYSA! 🐶

 

#BORYS to około 10-letni, rudy samiec, który trafił pod naszą opiekę w październiku 2020 roku. Już więc najwyższy czas, żeby zmienił hotelowy boks w CaniSoul – Porozumienie psa i człowieka. na dom.

 

Borys jest tzw. psem reaktywnym. Oznacza to, że ze względu na intensywne emocje, które przeżywa w danej sytuacji, zbyt mocno reaguje swoim zachowaniem. Bardzo zależy nam, żeby znaleźć dla niego opiekunów, którzy w warunkach domowych kontynuować będą proces socjalizacji i utrwalanie tego, co do tej pory udało się osiągnąć w pracy z nim. ⚠️

 

Najlepszy dla Borysa będzie domu z ogrodem, w spokojnej okolicy. Wyjątkowo w jego przypadku potrzebna będzie porządna, ocieplona buda zabezpieczająca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Borys spędził całe życie na dworze i to mu służy najlepiej. Oczywiście ważne i wskazane jest, aby miał możliwość wchodzenia do domu, jeśli będzie miał na to ochotę. 🏡

 

ℹ️ SZUKAMY DOMU BEZ DZIECI I INNYCH ZWIERZĄT! Borys nie potrzebuje towarzystwa innych psów, doskonale odnajdzie się jako jedynak.

 

ℹ️ PRZED ZAMIANĄ MIEJSCA KONIECZNA BĘDZIE WIZYTA/WIZYTY W HOTELU W CELU ZAPOZNANIA Z PSEM I POZNANIA „INSTRUKCJI OBSŁUGI”.

 

Link do aplikacji adopcyjnej: https://forms.gle/Yn2fWiFknoiTXYWKA

 

fot. Psyjaciel – fotografia zwierząt

 

___________________
Opiekunką adopcyjną Borysa jest Kasia
☎️ 605 964 305 📧katarzyna@wartagoldena.org.pl