SZUKAMY DOMU DLA 7-LETNIEGO GOLDENA!

 

#Knufels jest łagodny w stosunku do domowników – dorosłych jak i dzieci. Lubi kontakt i zabawę z człowiekiem. Bezproblemowy podczas wizyt u weterynarza i zabiegów pielęgnacyjnych. Mieszkał w domu, nie niszczy i przyzwyczajony jest do 3 spacerów w ciągu dnia. 🐶🐾

 

Rudy samiec jest zdrowy, zadbany, posiada aktualne szczepienia i badania. Nie jest wykastrowany, decyzję o zabiegu podejmiemy już w porozumieniu z nowymi opiekunami i po konsultacjach z behawiorystą.

 

Knufels wybiórczo toleruje inne psy, dlatego decyzja o zapewnieniu mu domu musi być przemyślana i wiązać się ze świadomością pracy, jaką trzeba będzie podjąć, aby pomóc chłopakowi poradzić sobie z emocjami, których doświadcza w otoczeniu czworonogów. 🐕⚠

 

Obecnie mało komfortowe są również spacery, podczas których mnogość zewnętrznych bodźców wywołuje niepożądane zachowania – szczekanie i wyrywanie się do rowerzystów, biegaczy, zakapturzonych przechodniów.

 

Idealnie byłby, gdyby Knufels zamieszkał w spokojnej okolicy sprzyjającej systematycznej pracy nad opisywanymi problemami. Odpadają osiedla, gdzie szczególnie na początku trudno będzie zarządzać otoczeniem i unikać kłopotliwych sytuacji.

 

ℹ️ link do ankiety adopcyjnej: https://forms.gle/Yn2fWiFknoiTXYWKA

 

Więcej informacji o Knufelsie udziela Joanna: ☎️ 695 651 031 📧 joanna@wartagoldena.org.pl