PILNE! SZUKAMY NOWEGO DOMU TYMCZASOWEGO (Z NASTAWIENIEM NA STAŁY) DLA #NABI! ?

Nabi (3 lata) to jedna z suczek, które trafiły do nas w lipcu po interwencji OTOZ Animals Łódź. Psiczka zamieszkała u Dominiki w Poznaniu, lecz jej lękowe usposobienie bardzo utrudnia rozwinięcie skrzydeł w obecnym miejscu. ⚠️

☑️ Psia dziewczyna musi zamieszkać w spokojnej okolicy, bez bliskości ruchliwych ulic i gwaru miasta.

☑️ Idealnie, gdyby w nowym domu była już zrównoważona suczka rezydentka – wsparcie w trudnych sytuacjach.

☑️ Wskazana jest również dalsza praca socjalizacyjna. Nabi dopiero się uczy życia u boku człowieka w innych warunkach niż kojec. Do ludzi jest nastawiona przyjaźnie, ale musi mieć czas żeby się otworzyć i zaufać. Potrzebuje wyrozumiałej rodziny, która ma świadomość, że praca nad socjalizacją i wspólną relacją trwa miesiące.

☑️ Nauczyła się już zachowania czystości w mieszkaniu, ale w nowym miejscu może zdarzyć się jeszcze jakaś wpadka. Nie ma problemów z zostawaniem samej pod nieobecność opiekunki.

☑️ Obecnie Nabi kończy intensywne odrobaczanie po wykryciu nicieni. Przed zmianą domu upewnimy się, że temat jest już zamknięty. Sunia jest również w fazie zmiany żywienia, gdyż wcześniejsze zaniedbania doprowadziły do niedowagi, a także alergii wpływającej na uszy, oczy oraz zatoki okołoodbytnicze. Czeka ją również w przyszłości zabieg kastracji.

ℹ️ LINK DO ANKIETY DLA DOMU TYMCZASOWEGO: https://forms.gle/ZkMFwPdTsgQY9amj8

___________
Opiekunką adopcyjną Nabi jest Kasia
☎️ 605 964 305 ? katarzyna@wartagoldena.org.pl