POZNAJCIE KNUFELSA! ?

7-letni rudzielec oficjalnie trafił pod nasze skrzydła w ostatnich dniach sierpnia. Jego dotychczasowa właścicielka wyjechała za granicę. Przez jakiś czas pies podróżował z nią, ale zmiana sytuacji życiowej sprawiła, że postanowiła znaleźć mu nowy dom. ?

#Knufels był kilkukrotnie ogłaszany na naszym profilu, nie było jednak chętnych na tymczasowanie chłopaka. Dopiero w ostatniej chwili przed przeprowadzką właścicielki los zesłał – jemu i nam – ankietę Gosi i jej syna. Ruszyły procedury, szybka organizacja wizyty oraz ustalenia w sprawie transportu. ?

Samiec wybiórczo toleruje inne psy, dlatego decyzja o zapewnieniu mu domu, nawet tymczasowego, musiała być przemyślana i wiązała się ze świadomością pracy, jaką trzeba będzie podjąć, aby pomóc Knufelsowi poradzić sobie z emocjami w otoczeniu czworonogów. ?⚠

Psiak przywitał nowych opiekunów bardzo otwarcie i równie pozytywnie zniósł podróż ze Śremu do Wieliczki. ?

Teraz mają trochę czasu na zapoznanie i budowanie zaufania, które będzie fundamentem do diagnozy i pracy z problemowym zachowaniem. Z naszym wsparciem i Waszymi kciukami na pewno sobie poradzą! ✊??

_____________
Opiekunką adopcyjną Knufelsa jest Joanna
☎️ 695 651 031 ?joanna@wartagoldena.org.pl