DOBRA WIEŚĆ Z SAMEGO RANA!
GOJA JEST ADOPTOWANA 😍🐶

Czerwiec to zdecydowanie szczęśliwy miesiąc dla naszych podopiecznych!
Zwłaszcza dla tych z „charakterkiem” 😈

Mamy dla was kolejną wspaniałą wiadomość!
Nasza szalona Goja, która przez tak długi czas nie mogła znaleźć domu, w końcu ma swojego człowieka na własność!

Można by stwierdzić, że łatwo jest pokochać psa ułożonego, spokojnego, bezproblemowego, ale tylko wyjątkowe osoby są w stanie zaakceptować i pokochać włochatego szaleńca, który lubi pokazać charakterek, użyć czasem zębów w niepożądany sposób, czy też zrobić demolkę w domu. Taką osobą jest właśnie p. Bogna, która wykazała się niesamowitą wytrwałością i dbałością o to, aby odpowiednio poradzić sobie z trudnymi sytuacjami i stworzy jak najlepsze warunki dla Goji.

Jako wolontariusze jesteśmy zachwyceni faktem, że po pierwszych, nieudanych krokach p.Bogna nie skreśliła tej cudownej Suni, a wręcz jeszcze bardziej zdeterminowana postanowiła szkolić się pod okiem specjalisty, aby móc adoptować Goję i umiejętnie się z nią obchodzić. To pokazuje, że nawet te niełatwe psy mają szansę na szczęśliwe życie w kochających rodzinach, wystarczy jedynie odpowiednio się zaangażować, odpowiedzialnie podejść do pewnych spraw i przede wszystkim zaakceptować osobowość psa;)

Z tego miejsca dziękujemy również @Karwow Malinois za profesjonalne szkolenie oraz domom tymczasowym Goji m.in. Ewa MellerJasiu Mazgaj i Justyna Skawińska, których pomoc jest nieoceniona w całym procesie adopcyjnym