❌ #BEZA – SUCZKA Z INTERWENCJI ❌

zostań opiekunem wirtualnym suczki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzak/lpTq9y

W połowie lipca, w wyniku interwencji przeprowadzonej przez OTOZ Animals Łódź pod naszą opiekę trafiły trzy suczki w typie rasy. Psy mieszkały w brudnych, zamkniętych kojcach bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Wszystkie są wychudzone, z sierścią zaklejoną odchodami i moczem, mają zmiany skórne. ?

Pierwsza z suczek to 11-letnia Beza. Ma guza na listwie mlecznej, drugiego na kręgosłupie, rany na łapach, zapalenie uszu. ??

Seniorka po wstępnej diagnostyce jest już pod troskliwą opieką domu tymczasowego. Zamieszkała u Sylwii i jej dwóch psich rezydentów – Budynia i Matyldy – w Krakowie. Sylwia wykazała dużą świadomość i wiedzę o potrzebach psa, który musi sobie poradzić ze stresem wywołanym zupełnie nową dla niego sytuacją. Dzięki temu, psy nie tylko się tolerują, ale dają sobie również wsparcie. ???

Beza jest pogodna, zna podstawowe komendy, dobrze radzi sobie również w miejskich warunkach oraz nie ma problemów z jazdą samochodem, co sugeruje, że kiedyś zaznała domowego ciepła…?

Na początek leczenie psicy skoncentrowane jest na problemach dermatologicznych oraz anemii. Ze względu na kilkuletnie zaniedbania leczenie musi odbywać się etapowo.

BĘDZIEMY WAS INFORMOWAĆ O STANIE BEZY, TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NOWE ŻYCIE SENIORKI! ?

_____________
Opiekunką adopcyjną Bezy jest Joanna
☎️ 695 651 031 ?joanna@wartagoldena.org.pl