CZY SĄ CHĘTNI NA SPACER Z MILORDEM ? W KRAKOWIE? SENIOR ROZGLĄDA SIĘ ZA DOMEM STAŁYM! ?
? #Milord jest już po kastracji i wizycie kontrolnej. Rany goją się, a psiemu chłopakowi dopisuje dobre samopoczucie. Czekamy jeszcze na wyniki histopatologii, ale RTG klatki piersiowej uspokaja, bo nie ma żadnych śladów przerzutów.
W kręgosłupie występuje spondyloza i to dosyć mocna. Można było się tego spodziewać, bo nie jest to już przecież najmłodszy psiak (12 lat). Zupełnie natomiast nie widać tego w zachowaniu Milka. Na wszelki wypadek jednak skonsultujemy to z psim ortopedą, żeby mieć pewność, czy nie trzeba włączyć leczenia.
? Dom tymczasowy – Julia i Oliwia bardzo troskliwie opiekują się naszym staruszkiem, ale już czas znaleźć mu dom, w którym spędzi jesień swojego życia. Jeśli ktokolwiek z Was planował przyjąć do swojego serca uroczego i grzecznego seniora, to taki jest właśnie Milord.
On kocha wszystkich, w szczególności mężczyzn. Dogada się również z większością psiaków.
Jest odrobinę strachliwy, boi się nowych miejsc i okoliczności, więc najlepszy byłby dla niego dom w spokojnej okolicy, z dala od hałasów miasta.
#gotowydoadopcji #fundacjawartagoldena
Przekaż swój ?% na 4 łapy!
???: ??????????
____________________
Opiekunem adopcyjnym Milorda jest Kasia
☎️ 605 964 305 ?katarzyna@wartagoldena.org.pl

























