Program WIRTUALNY OPIEKUN WARCIAKA „WOW” Fundacji Warta Goldena

 

Czym jest wirtualna adopcja?

Wirtualna adopcja jest aktywnym wspomaganiem psów. Daje możliwość opiekowania się konkretnym podopiecznym fundacji „na odległość”.

Wybierz psa lub psy, którymi chciałbyś się zaopiekować. Zgłoś się do programu. Wspieraj wybranego warciaka dowolną kwotą. Będąc wirtualnym opiekunem możesz również zabezpieczyć Dom Tymczasowy (DT) w smakołyki oraz zabawki, które sprawią psiakowi dodatkową radość, przesyłając je na adres podany przez Fundację.

To cudowna możliwość pomagania czworonożnemu przyjacielowi, do którego mocniej zabiło Twoje serce, a którego jednak, z różnych względów, nie możesz przyjąć pod swój dach.

UWAGA! Każdy z podopiecznych może mieć więcej niż jednego wirtualnego opiekuna.

 

 

Kto może zostać wirtualnym opiekunem (WOW)?

Adopcja wirtualna jest skierowana do wszystkich zainteresowanych pomocą psiakom z Fundacji. Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, szkoła, klasa czy też firma.

 

 

Jak to działa w praktyce?

1. To Ty decydujesz jaką kwotą chciałbyś wspierać swojego podopiecznego.

2. Dla każdego psa, posiadającego swojego wirtualnego opiekuna jest prowadzone indywidualnie rozliczenie finansowe. Środki, które przekazuje nowy opiekun są wykorzystywane zgodnie z jego intencją.

 

 

Co Ty zyskujesz?

1. Cykliczną informację na temat tego, co dzieje się u Twojego podopiecznego (zdjęcia i informacje jak mu się żyje i co u niego słychać) oraz co nowego w Fundacji.

2. Opiekun wirtualny będący forumowiczem bądź członkiem fundacyjnej grupy facebookowej otrzymuje status „OPIEKUN + imię psa”.

3. Imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych (oczywiście, jeśli wyrazisz na to zgodę ) – niech wszyscy wiedzą ile dobra czynisz.

4. Nieskończoną wdzięczność naszych podopiecznych.

 

 

ZGŁOŚ CHĘĆ BYCIA WOW! NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ: fundacjawartagoldena.wolo@gmail.com

 

 

REGULAMIN AKCJI WOW: pobierz

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Fundację znajduje się pod adresem: https://wartagoldena.org.pl/fundacja/polityka-prywatnosci/