FUNDACJA WARTA GOLDENA

adres siedziby:
ul. Tamka 49 m. 11
00-355 WARSZAWA

adres do korespondencji:
ul. Kąkolowa 94P,
91-171 ŁÓDŹ

KRS: 0000395734

NIP: 525-252-10-89

REGON: 145831763

Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001

przelewy zagraniczne: PL45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
SWIFT INGBPLPW

 

 

NASZA EKIPA

Prezes – Warna Strzelecka, tel. 605 273 373, e mail: warna@wartagoldena.org.pl

Wiceprezes – Ewa Meller – tel. 605 563 755, e mail:  cindy@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Przyjmowaniem Goldenów pod opiekę fundacji zajmują się 3 osoby i do nich trzeba się zgłosić, jeśli znajdziecie ogłoszenie o Goldenie w potrzebie lub sami chcecie oddać Goldena pod opiekę fundacji.

Paula – tel. 506 280 629; e-mail: paula@wartagoldena.org.pl | PSY WŁAŚCICIELSKIE

Walentyna – tel. 881 694 393; e-mail: walentyna@wartagoldena.org.pl | PSY SCHRONISKOWE I BEZPAŃSKIE

Weronika – tel.  504 772 333; e-mail: veronika@wartagoldena.pl | PSY SCHRONISKOWE I BEZPAŃSKIE

________________________________________________________________________________

Domami tymczasowymi zajmują się:

Ida – tel. 504 099 187; e-mail: ida@wartagoldena.org.pl

Joanna – tel. 695 651 031 ; e-mail: joanna@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Adopcjami zajmują się:

Kasiatel. 605 964 305; e-mail: katarzyna@wartagoldena.org.pl

Natalia – tel. 607 484 437; e-mail: natalia@wartagoldena.org.pl

Kamila – tel. 604 185 417, e-mail: india@wartagoldena.org.pl

Paulina – tel. 732 004 358 e-mail: paulina@wartagoldena.org.pl

Ania – tel. 791 990 934; e-mail: anna.wielgusstaniszewska@gmail.com

_________________________________________________________________________

Powiadomcie od razu, jedną z osób z działu opieki poadopcyjnej, jeśli wiecie, że coś złego dzieje się z psem, który został adoptowany dzięki naszej fundacji:

Monika – tel. 602 577 045; e-mail: monikak@wartagoldena.org.pl

Beata – tel. 695 272 101; e-mail: beata@wartagoldena.org.pl

Joanna – tel. 695 651 031; e-mail: joanna@wartagoldena.org.pl

Dominika – tel. 515 953 236; e-mail: dominika@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Wszystkie aplikacje adopcyjne i na DT przyjmuje:

Kamila – tel. 698 736 635; e-mail: kamila@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

W dziale marketingu działają:

Kasia – tel. 661 055 534; e-mail: kasia@wartagoldena.org.pl | KORDYNATOR DZIAŁU

Karolina – tel. 604 160 583e-mail: karolina@wartagoldena.org.pl | KONTAKT W SPRAWIE BAZARKÓW

Nicole –  tel. 883 986 161;  e-mail: nicole@wartagoldena.org.pl | KONTAKT W SPRAWIE KALENDARZA

Natalia – tel. 698632393; e-mail: natala@wartagoldena.org.pl | KONTAKT DLA MEDIÓW

Julia – tel. 534 271 071; e-mail: julia@wartagoldena.org.pl | DOGOWERSYTET

Adrianna – tel. 504 273 375; e-mail: adrianna@wartagoldena.org.pl | KONTAKT DLA SPONSORÓW

Kasia – tel. 504 204 957 | KONTAKT W SPRAWIE WOW

 

 

________________________________________________________________________________

Zapraszamy wszystkich do współpracy!