FUNDACJA WARTA GOLDENA

adres siedziby:
ul. Tamka 49 m. 11
00-355 WARSZAWA

adres do korespondencji:
ul. Kąkolowa 94P,
91-171 ŁÓDŹ

KRS: 0000395734

NIP: 525-252-10-89

REGON: 145831763

Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001

przelewy zagraniczne: PL45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
SWIFT INGBPLPW

 

 

NASZA EKIPA

Prezes – Warna Strzelecka, tel. 605 273 373, e mail: warna@wartagoldena.org.pl

Wiceprezes – Ewa Meller – tel. 605 563 755, e mail:  cindy@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Przyjmowaniem Goldenów pod opiekę fundacji  i domami tymczasowymi zajmują się 2 osoby i do nich trzeba się zgłosić, jeśli znajdziecie ogłoszenie o Goldenie w potrzebie/ sami chcecie oddać Goldena pod opiekę fundacji lub możecie zaoferować dom tymczasowy:

Paula – tel. 694 815 316; e-mail: paula@wartagoldena.org.pl

Katarzyna – tel. 502 482 402 ; e-mail: kasiam@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Adopcjami zajmują się:

Kasiatel. 605 964 305; e-mail: katarzyna@wartagoldena.org.pl

Natalia – tel. 607 484 437; e-mail: natalia@wartagoldena.org.pl

Kamila – tel. 604 185 417, e-mail: india@wartagoldena.org.pl

Ida – tel. 504 099 187; e-mail: ida@wartagoldena.org.pl

Paulina – tel. 732 004 358; e-mail: paulina@wartagoldena.org.pl

Dagmara – tel. 788 184 736; e-mail: dagmara@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Powiadomcie od razu, jedną z osób z działu opieki poadopcyjnej, jeśli wiecie, że coś złego dzieje się z psem, który został adoptowany dzięki naszej fundacji:

Beata – tel. 695 272 101; e-mail: beata@wartagoldena.org.pl

Dominika – tel. 515 953 236; e-mail: dominika@wartagoldena.org.pl

Walentyna – tel. 881 694 393; e-mail: walentyna@wartagoldena.org.pl

Karolina – tel. 660 242 151; e-mail: opieka1@wartagoldena.org.pl

Paula – tel. 513 005 473; e-mail: opieka2@wartagoldena.org.pl

Marta – tel. 796 854 111; e-mail: opieka3@wartagoldena.org.pl

Justyna – tel. 533 317 321; e-mail: opieka4@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Wszystkie aplikacje adopcyjne i na DT przyjmuje:

Kamila – tel. 698 736 635; e-mail: kamila@wartagoldena.org.pl

Małgorzata – tel. 502 335 042; e-mail: gosia@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

W dziale marketingu działają:

Kasia – tel. 661 055 534; e-mail: kasia@wartagoldena.org.pl

Karolina – tel. 604 160 583e-mail: karolina@wartagoldena.org.pl

Natalia – tel. 698632393; e-mail: natala@wartagoldena.org.pl

Gabriela – tel. 665 746 003; e-mail: gabriela@wartagoldena.org.pl

Maria – tel. 796 394 104; e-mail: maria@wartagoldena.org.pl

Sylwia – tel. 504454857; e-mail: sylwia@wartagoldena.org.pl

Joanna – tel. 513 135 220; e-mail: joasia@wartagoldena.org.pl

Aleksandra – tel. 513 947 176; e-mail: aleksandra@wartagoldena.org.pl | KONTAKT W SPRAWIE ZJAZDU DĘBKI 2022

 

________________________________________________________________________________

Zapraszamy wszystkich do współpracy!