FUNDACJA WARTA GOLDENA

adres siedziby:

ul. Tamka 49 m. 11

00-355 WARSZAWA

 

adres do korespondencji:
ul. Kąkolowa 94P,
91-171 ŁÓDŹ

 

KRS: 0000395734

NIP: 525-252-10-89

REGON: 145831763

Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001

przelewy zagraniczne: PL45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
SWIFT INGBPLPW

 

 

NASZA EKIPA

Prezes – Warna Strzelecka, tel. 605 273 373, e mail: warna@wartagoldena.org.pl

Wiceprezes – Ewa Meller – tel. 605 563 755, e mail:  cindy@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Przyjmowaniem Goldenów pod opiekę fundacji zajmują się 2 osoby i do nich trzeba się zgłosić, jeśli znajdziecie ogłoszenie o Goldenie w potrzebie lub sami chcecie oddać Goldena pod opiekę fundacji.

Klaudia – tel. 669 814 792; e-mail: klaudia@wartagoldena.org.pl

Paula – tel. 506 280 629; e-mail: paula@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Domami tymczasowymi zajmują się:

Dominika – tel. 515 953 236; e-mail: dominika@wartagoldena.org.pl

Ida – tel. 504 099 187; e-mail: ida@wartagoldena.org.pl

Paulina – tel. 515 360 066; e-mail: paulina@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Adopcjami zajmują się:

Kamila – tel. 604 185 417, e-mail: india@wartagoldena.org.pl

Ewa – tel. 513 045 716; e-mail: ewa@wartagoldena.org.pl

Monika – tel. 603 297 485; e-mail: monika@wartagoldena.org.pl

Kasiatel. 605 964 305; e-mail: katarzyna@wartagoldena.org.pl

Agnieszka – tel. 728 967 781; e-mail: aga@wartagoldena.org.pl

Natalia – tel. 607 484 437; e-mail: natalia@wartagoldena.org.pl

Laura – tel. 503 987 053; e-mail: laura@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Powiadomcie od razu, jedną z osób z działu opieki poadopcyjnej, jeśli wiecie, że coś złego dzieje się z psem, który został adoptowany dzięki naszej fundacji:

Monika – tel. 602 577 045; e-mail: monikak@wartagoldena.org.pl

Ola – tel. 607 204 958; e-mail: aleksandra@wartagoldena.org.pl

Gosia – tel. 506 038 804; e-mail: gosia@wartagoldena.org.pl 

Krzysztof – tel. 668 255 557; e-mail: krzysztof@wartagoldena.org.pl

Beata – tel. 695 272 101; e-mail: beata@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Wszystkie aplikacje adopcyjne i na DT przyjmuje:

Kamila – tel. 698 736 635; e-mail: kamila@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

W dziale marketingu działają:

Sylwia – tel. 510 307 355; e-mail: sylwia@wartagoldena.org.pl

Ewelina – tel. 518 397 800 ; e-mail: ewelina@wartagoldena.org.pl

Agnieszka – tel. 502 197 164; e-mail: agnieszka@wartagoldena.org.pl

Kasia – tel. 661 055 534; e-mail: kasia@wartagoldena.org.pl

Monika – e-mail: monika@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Zapraszamy wszystkich do współpracy!