FUNDACJA WARTA GOLDENA

adres siedziby:

ul. Tamka 49 m. 11

00-355 WARSZAWA

 

adres do korespondencji:
ul. Kąkolowa 94P, 91-171 ŁÓDŹ

 

KRS: 0000395734

NIP: 525-252-10-89

REGON: 145831763

Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001

przelewy zagraniczne: PL45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
SWIFT INGBPLPW

 

 

NASZA EKIPA

Prezes – Warna Strzelecka, tel. 605 273 373, e mail: warna@wartagoldena.org.pl

Wiceprezes – Ewa Meller – tel. 605 563 755, e mail:  cindy@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Przyjmowaniem Goldenów pod opiekę fundacji zajmują się 2 osoby i do nich trzeba się zgłosić, jeśli znajdziecie ogłoszenie o Goldenie w potrzebie lub sami chcecie oddać Goldena pod opiekę fundacji.

Angelika (przyjęcia od osób indywidualnych) – tel. 504 444 660; e-mail: angelika@wartagoldena.org.pl

Ewelina (przyjęcia od osób indywidualnych) – tel. 518 397 800 ; e-mail: ewelina@wartagoldena.org.pl

Klaudia (przyjęcia ze schronisk, przytulisk itp.) – tel. 669 814 792; e-mail: klaudia@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Domami tymczasowymi zajmują się:

Dominika – tel. 515 953 236; e-mail: dominika@wartagoldena.org.pl

Maja – tel. 503 864 447; e-mail: maja@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Adopcjami zajmują się:

Kamila – tel. 604 185 417, e-mail: india@wartagoldena.org.pl

Ewa – tel. 513 045 716; e-mail: ewa@wartagoldena.org.pl

Dagmara – tel. 788 184 736; e -mail: dagmara@wartagoldena.org.pl

Monika – tel. 603 297 485; e-mail: monika@wartagoldena.org.pl

Kasiatel. 605 964 305; e-mail: katarzyna@wartagoldena.org.pl

Paulina – tel. 515 360 066; e-mail: paulina@wartagoldena.org.pl

Ania

_________________________________________________________________________

Powiadomcie od razu, jedną z dziewczyn z działu opieki poadopcyjnej, jeśli wiecie, że coś złego dzieje się z psem, który został adoptowany dzięki naszej fundacji:

Madzia tel. 509 282 630; e-mail: madzia@wartagoldena.org.pl

Wiesia

Monika

Ola

_________________________________________________________________________

Wszystkie aplikacje adopcyjne i na DT przyjmuje:

Kamila: e-mail: kamila@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

W dziale marketingu działają:

Paulina – tel. 515 360 066; e-mail: paulina@wartagoldena.org.pl

Sylwia – tel. 510 307 355; e-mail: sylwia@wartagoldena.org.pl

Magda – tel. 507 708 199; e-mail: magdalena@wartagoldena.org.pl

Monika – tel. 660 455 995; e-mail: monia@wartagoldena.org.pl

Marta – e-mail: marta@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Stroną www., administrowaniem forum oraz dokumentacją działań fundacji zajmuje się Warna.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!