FUNDACJA WARTA GOLDENA

adres siedziby:

ul. Tamka 49 m. 11

00-355 WARSZAWA

 

adres do korespondencji: ul. Kąkolowa 94P

91-171 ŁÓDŹ

 

KRS: 0000395734

NIP: 525-252-10-89

REGON: 145831763

Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001

przelewy zagraniczne: PL45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
SWIFT INGBPLPW

 

 

 

Prezes – Warna Strzelecka, tel. 605 273 373, e mail: warna@wartagoldena.org.pl

Wiceprezes – Ewa Meller – tel. 605 563 755, e mail:  cindy@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________________

Przyjmowaniem Goldenów pod opiekę fundacji zajmują się 2 osoby i do nich trzeba się zgłosić, jeśli znajdziecie ogłoszenie o Goldenie w potrzebie lub sami chcecie oddać Goldena pod opiekę fundacji.

Angelika i Spajk (przyjęcia od osób indywidualnych) – tel. 504-444-660; e-mail: angelika@wartagoldena.org.pl

Klaudia Rajli i Armani (przyjęcia ze schronisk, przytulisk itp.) – tel. 669814792; e-mail: klaudia@wartagoldena.org.pl

________________________________________________________________________________

Domami tymczasowymi zajmują się:

Dominika i Binek – tel. 515 953 236; e-mail: dominika@wartagolden.org.pl

Paulina – tel. 515 953 236; e-mail: paulina@wartagolden.org.pl

________________________________________________________________________________

Adopcjami zajmują się:

Kamila – tel. 604 185 417, e-mail: india@wartagoldena.org.pl

Katarzyna– tel. 502 606 268, e-mail: katarzyna@wartagoldena.org.pl

Ewa – tel. 513 045 716; e-mail: ewa@wartagoldena.org.pl

Paula – tel. 608 635 775  ; e-mail: paula@wartagoldena.org.pl

Iwona – tel. 793 555 194; e-mail: mailto:iwona@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Jeśli wiecie, że coś złego dzieje się z psem, który został adoptowany dzięki naszej fundacji, to powiadomcie od razu:

Sandra i Neli – e-mail: sandra@wartagoldena.org.pl

_________________________________________________________________________

Wszystkie aplikacje adopcyjne i na DT przyjmuje Kamila i Cezar.

Ogłoszeniami zajmują się: Angelika i Spajk.

_________________________________________________________________________

W dziale marketingu działają:

Weronika – tel. 500 801 102; e-mail: weronika@wartagoldena.org.pl

Sylwia i Abra – tel. 510 307 355; e-mail: sylwia@wartagoldena.org.pl

Annaanna@wartagoldena.org.pl

Olaaleksandra@wartagoldena.org.pl

 

________________________________________________________________________________

Stroną www., administrowaniem forum oraz dokumentacją działań fundacji zajmuje się Warna.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!