Fundacja Warta Goldena

Fundacja Goldena jest organizacja publiczną prowadzącą działalność non-profit. Jeśli zdecydujesz się na bliższą współpracę z nami, czy to zostając wolontariuszem naszej Fundacji czy też zdecydujesz się na adopcję zwierzęcia korzystając z naszej pomocy, poprosimy Cię o podanie Twoich danych w zakresie wymaganych do współpracy. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim, chyba że pracują one na rzecz Fundacji i ich podanie jest niezbędne do prawidłowego wykonania zleconej na rzecz Fundacji czynności. Zadbanie o Twoje bezpieczeństwo w internecie jest dla Fundacji niezwykle istotne.

Jakie dane zbieramy?

Informacje o Twoim adresie internetowym, jako użytkowniku portalu informacyjnego www.wartagoldena.org.pl jest rejestrowana w logach dostawcy usług internetowych. Żadne inne informacje nie są zbierane do czasu, kiedy nie zdecydujesz się na bliższą współpracę lub też będziesz chciał skorzystać z naszych usług.

Jeśli kontaktujesz się z nami za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, rejestrujemy Twoje dane właściwe dla danego sposobu komunikacji. W przypadku poczty elektronicznej jest to Twój adres e-mail, w przypadku korzystania z forum internetowego jest to Twój adres IP, a kiedy zarejestrujesz się na forum, będzie to wybrany przez Ciebie nick, adres mailowy, płeć, Twoja lokalizacja np. miejscowość, region polski, płeć jako dane obowiązkowe. Możesz też podać swój wiek, zawód, zainteresowania czy też adres swojej strony www. Dane te będą widoczne dla zarejestrowanych użytkowników forum w zakresie określonym w czasie rejestracji na forum. Fundacja automatycznie rejestruje Twoją aktywność na forum w celach bezpieczeństwa.

Kontakt z użytkownikami
Fundacja Warta Goldena kontaktuje się z użytkownikami forum wykorzystując podane w czasie rejestracji dane, w tym konto e-mail jako podstawowy sposób komunikacji.

Zasady poufności
Podane dane są chronione standardowymi zabezpieczeniami forum internetowego i nie są przekazywane innym podmiotom.

Zmiana danych
W każdej chwili możesz zmienić swoje dane rejestracyjne poza nickiem na forum. Możesz też zażądać usunięcia danych wrażliwych ze swoich postów.

Zakres danych
W przypadku adopcji zwierząt Fundacja zbiera Twoje dane osobowe w stopniu niezbędnym do prawidłowego przeprowadzenia adopcji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa adoptowanym zwierzętom. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim i nie są ogólnie dostępne.

W przypadku innych umów, w tym umów opieki nad zwierzętami lub innej współpracy Fundacja rejestruje dane wymagane przez te umowy. Wzory umów są dostępne na stronach informacyjnych Fundacji. Dane te nie są ogólnie dostępne.

Zasady bezpieczeństwa
Zasadą korzystania z serwisów internetowych Fundacji jest nie podawanie danych kontaktowych osób trzecich przez użytkowników tych serwisów. W przypadku, kiedy zamieścisz swoje dane osobowe w serwisach internetowych Fundacji, administracja tych serwisów zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uzna, że ich zakres może stanowić zagrożenie Twojego bezpieczeństwa.