| #PSYZINTERWENCJI ❌| #WOJTEK 🐶 |

 

Wspomnienie, które łamie serce:
„Mieszkał w kojcu na samym końcu, wiecznie schowany pod budą – nawet kiedy przyjeżdżaliśmy je karmić – nie wychodził. Podczas odebrania został wyciągnięty stamtąd siłą przez właściciela. Przyniesiony na rękach a położony na ziemi zastygł bez ruchu”. 💔
Ostatni z siedmiu psów, które trafiły pod naszą opiekę w wyniku interwencji TOZ Opole w „hodowli” pod Opolem – 8-letni Wojtek.

 

📋 Jedno jądro nowotworowe, niedobory żelaza, zespolenie wrotno-układowe, skóra przesuszona, spora ilość wydzieliny w uszach to zaledwie kilka punktów wymienionych podczas wizyty u weterynarza. Niezbędna będzie dalsza, wnikliwa diagnostyka.
Warunki w których żył bardzo mocno odbiły piętno na jego psychice: wycofany, nieufny wobec człowieka i wystraszony. Po przyjeździe do DT bał się jeść i pić, nie wstawał i musiał być wynoszony do ogrodu na toaletę.

Czy Wojtek odzyska jeszcze chęci do życia? 😭

 

********
ℹ️ Wojtek zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Moniki i jej rodziny w Szydłowcu. Ma tam psie towarzystwo w postaci adoptowanej od nas w zeszłym roku Basi. Dziękujemy za przyjęcie kolejnej psiej bidy pod swój dach!
Ogromnie chcielibyśmy podziękować również Jurkowi i Marioli, którzy w dniu interwencji odebrali nie tylko Dorę, ale też Wojtka i zajęli się nim przez kilkanaście dni. 🐾🤎
********

JAK MOŻESZ POMÓC WOJTKOWI?
✅ Weź udział w specjalnej akcji #ŚWIĄTECZNAPAKADLAWARCIAKA i dorzuć się do prezentu dla tego pięknego kawalera: https://www.facebook.com/groups/350237670195118/posts/363507812201437/
✅ Zostań #WOW (Wirtualnym Opiekunem Warciaka) i zdeklaruj stały przelew na pomoc do czasu adopcji – napisz do nas wiadomość prywatną, a wszystko wyjaśnimy.

 

#nowypieswfundacji #wprzygotowaniudoadopcji #fundacjawartagoldena

 

__________________
Opiekunem adopcyjnym Wojtka jest Warna
☎️ tel. 605 273 373; 📧 warna@wartagoldena.org.pl