Tajgo! Ciałkiem trochę mniejszy niż typowy golden, ale duchem w niczym nie ustępuje!

Energiczny, wesoły, ciągle w ruchu, wszędzie go pełno.
Bystra z niego bestyjka i szybko nauczył się, jak pewnymi zachowaniami wyegzekwować to, czego chce. Kiedy nie ma ochoty na kontakty z pewnymi osobnikami, potrafi postraszyć. I nad tym na pewno będzie musiał popracować w swoim nowym domu, ale behawiorysta, którego poprosiliśmy o konsultację, jest dobrej myśli.

Tajgo to młody pies, który dopiero zaczyna uczyć się funkcjonowania wśród ludzi i którego nieakceptowalne nawyki można skutecznie zmienić.

Jak zwykle – czas, cierpliwość i odpowiednia praca będą tu najistotniejsze i z pewnością przyniosą wspaniałe efekty, bo potencjał jest ogromny 😊

Opiekun idealny dla Tajgo to ktoś z silną osobowością, zdecydowany i konsekwentny.
Mile widziany doświadczony „psiarz”, potrafiący zapewnić naszemu młodziakowi poczucie stabilności emocjonalnej i bezpieczeństwa. Tajgo bardzo tego potrzebuje, żeby pokazać swoją prawdziwą twarz… mordkę znaczy się 😉

Jeśli chcesz, żeby te wielkie karmelowe oczy właśnie w Tobie zobaczyły najlepszego przyjaciela na resztę życia, który da mu kochający i odpowiedzialny dom, zapraszamy na jego wątek i do wypełnienia aplikacji adopcyjnej.

Wątek Tajgo: http://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php?t=6180