W poniedziałek przywitajmy naszego nowego podopiecznego!

Polo ok. 9 letni Golden odnaleziony w okolicach Lalik blisko granicy ze Słowacją. Okres kwarantanny spędził w schronisku w Cieszynie pod opieką Fundacji Lepszy Świat. Po upływie 4tyg. niestety nikt się po niego nie zgłosił.

W związku z naszą wielokrotną już współpracą ze Schroniskiem w Cieszynie zgłosiliśmy swoją chęć pomocy i przyjęcia Polo pod nasze skrzydła i tak oto Polo stał się Warciakiem.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować Agnieszka Pakuła za pomoc i przetransportowanie psiaka do Krakowa do jego obecnego DT. 😍

Polo trafił do Agnieszka Daisy Juraszek, która już wielokrotnie pomagała Warcie i wyprowadziła nie jedną psią bidę na prostą.

Polo w pierwszych chwilach podbił serce zarówno jednej jak i drugiej Agi  Jest statecznym starszym Panem, który upomina się o głaski i bardzo ładnie zachowuje się w stadzie psów, których u Agi nie brakuje.

W najbliższym czasie będziemy diagnozować Rudzielca, gdyż niepokoi nas stan jego tylnych łapek a także prawdopodobna częściowa lub całkowita głuchota 

Zapraszamy do śledzenia wątku tego PSIstojniaka 😍

https://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php…