MŁODY #BRUNO ? POTRZEBUJE POMOCY❗️PROSIMY O WSPARCIE NA REHABILITACJĘ PSIEGO CHŁOPAKA❗️

 

Bruno to pocieszny i łagodny złoty samiec, ale z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pomimo młodego wieku (niecałe 2 lata) trafił do nas z zaawansowaną dysplazją stawów biodrowych. Szczególnie lewe biodro jest w fatalnym stanie i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości endoproteza będzie nieunikniona. ?

 

Zgodnie z zaleceniami, dom tymczasowy zapewnia chłopakowi spacery wzmacniające mięśnie. Z dnia na dzień spacery są dłuższe, a Bruno świetnie sobie radzi i nie zatrzymuję się już w połowie drogi. Wdrożona została także intensywna rehabilitacja pod okiem Pani Katarzyny Krawczuk w Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii dla Zwierząt Nesiak. ??

 

*️⃣ Pierwszy etap rehabilitacji to zabiegi z użyciem lasera wysokoenergetycznego oraz pole magnetyczne i masaże (około 600 zł za 8 wizyt) natomiast w drugim etapie Bruno będzie rehabilitował się na bieżni wodnej i ćwiczył (około 800 zł za 8 wizyt). Dodatkowo Bruno przyjmuje suplementy synoquin oraz HMB na odbudowę i regenerację mięśni (ok. 400 zł/ miesięcznie).

 

TAKIE KOSZTY TO DLA FUNDACJI NAPRAWDĘ DUŻY WYDATEK! PROSIMY O POMOC!??

 

********
Jak możesz pomóc?

✅ Zostań #WOW (Wirtualnym Opiekunem Warciaka) i zdeklarują stały przelew za pośrednictwem portalu #ratujemyzwierzaki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wartagoldena

✅ Zrób szybki przelew za pośrednictwem dotpay lub paypal podpiętych na naszej stronie – „wesprzyj nas” w prawym górnym rogu strony

✅ Wpłać darowiznę przelewem tradycyjnym na konto
Tytuł przelewu: Dla Bruna
Nr konta: 45 2130 0004 2001 0576 8023 0001
Przelewy zagraniczne SWIFT: INGBPLPW

✅ Udostępnij, gdzie się tylko da i zachęć znajomych do pomocy!

 

#wprzygotowaniudoadopcji #fundacjawartagoldena

 

_____________
Opiekunem adopcyjnym Bruna jest Paulina
☎️ 732 004 358 ?paulina@wartagoldena.org.pl