CZEŚĆ! JESTEM #LILI ? – NOWA SUCZKA POD OPIEKĄ FUNDACJI! ADOPTUJESZ MNIE WIRTUALNIE?

?? https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wartagoldena

 

We wrześniu do grona naszych podopiecznych dołączyła delikatna, słabiutka i zalękniona seniorka. Najprawdopodobniej od dawna błąkała się od wsi do wsi, aż w końcu została zabezpieczona w kojcu Gminy Wola Uhruska. Stamtąd, bez słowa zastanowienia, zabrała ją do swojego hotelu Edyta z Psia Rodzina hotel dla psów u psiej mamy – za co serdecznie dziękujemy! ?

 

? Lili jest już po kilku wizytach u weterynarza. Początkowo parametry krwi sugerowały, że ma jakąś chorobę odkleszczową, ale ostatecznie okazało się, że to niedożywienie dało tak o sobie znać. Do leczenia jest z pewnością tarczyca i oczy zakażone kilkoma rodzajami bakterii. Będzie trzeba również przeprowadzić zabieg kastracji, ale priorytetem jest w tej chwili wzmocnienie i odżywienie tego wątłego ciałka.

 

? Psia seniorka początkowo była bardzo wycofana i przestraszona, ale z każdym dniem otwiera się coraz bardziej. Jest chętna do kontaktu z człowiekiem i ciekawa nowych rzeczy. Uwielbia głaski i uwagę. W stosunku do innych psów przez pierwsze dni była bardzo uległa, ale teraz potrafi stanowczo zdystansować namolnych zalotników lub odgonić potencjalnego złodzieja pożywienia.

 

? Suczka powoli oswaja się z domem, z łóżkiem, ciepłem i wygodą. Widać było, że nie znała tego wszystkiego. Nawet miękkość materaca była czymś nowym i dziwnym, nie potrafiła na nim ustać.

 

POD OPIEKĄ EDYTY LILI MA JAK W RAJU, ALE JAK TYLKO PODREPERUJEMY JEJ ZDROWIE, BĘDZIE SZUKAŁA DOMU. DO TEGO CZASU LICZYMY NA WASZE WSPARCIE W FORMIE WIRTUALNEJ ADOPCJI! ??

 

#nowypieswfundacji #niekupujadoptuj #fundacjawartagolden

 

___________________
Opiekunem adopcyjnym Lili jest Kasia
☎️ 605 964 305 ?katarzyna@wartagoldena.org.pl