Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
4-letni GANDI w Szczecinie został SETEM w Kościelisku
Autor Wiadomość
Aga od Nelki 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-17, 18:39   

Kama, Mela, Ruda napisał/a:
zdjęcia które przesłali faktycznie przedstawiały bardzo podobnego psa, jak i dośc dobrze opisali charakter psa który zgadza się z charakterem i zachowaniami Gandiego

nie gniewaj sie Kamilko, ale nie mogę się z tym zgodzić... NIestety opisane przez rodzinę z Zakopanego zachowania psa i jego upodobania, nie zgadzają się ze stanem faktycznym. Fakty dotyczące ulubionych zabawek, zachowań w stosunku do innych psów,czy nawet gonienia zwierząt są caałkiem inne. Jedyne co się zgadza to fakt, iż Gandi lubi jeździc na przednim siedzeniu samochodu (ale znam bardzo dużo psów, które też lubią taką jazdę:). Ale kto wie? Może traumatyczne wspomnienia psa,spowodowane rozłąką z ukochanymi ludzmi spowodowały zmianę charakteru? Zdjęcia owszem, są dość podobne... Może nie powinnam się wypowiadać na ten temat, bo jestem tylko Domem Tymczasowym Gandusia... Chętnie spotkam się z rodziną z Zakopanego i pozostaje mi miećtylko nadzieję, iż niezależnie od tego czy to zaginiony "Set" czy nie, ludzie Ci będą bardzo dbali o psiaka...

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-28, 22:12   

spotkanie psa z rodziną z Zakopanego najprawdopodobniej odbędzie się w piątek- wtedy też zostanie podjęta ostateczna decyzja co do dalszych losów naszego Gandiego.

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-01, 15:15   

W dniu wczorajszym Gandi wyruszył w podróż do Zakopanego z powrotem do domu, z którego niemal przed rokiem uciekł.
Wszyscy bardzo pokochaliśmy Gandiego (a właściwie to już chyba Seta, bo tak psiak miał wcześniej na imię) więc trzymamy mocno kciuki żeby był szczęśliwy i żeby już więcej nie uciekał.
Z tego miejsca chcemy również z całego serca podziękować Agnieszce za wspaniałą opiekę nad psiakiem :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Marcina I LOBO 

Wysłany: 2013-06-01, 19:24   

Czy mozemy dowiedziec sie jak przebiegało spotkanie Seta z rodziną.Tzn.jakie towarzyszyły temu emocje,z jednej ,jak i drugiej strony.?

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-01, 21:16   

Set już dojechał do domu. Cały i zdrowy. Jego rodzinka jest bardzo szczęśliwa, że wrócił. Agnieszka bardzo pokochała Gandiego. Może jak będize miała chwilę czasu, napisze troche więcej.

Mam nadzieję że SET da znać co jakiś czas, co u niego słychać.:)

A to foteczka z trasy

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-03, 07:25   

Już w domu :)

Najpierw chwa odpoczynku w swoim łóżku

a później przejażdżka po Zakopanem.

goldenek2 

Wysłany: 2013-06-03, 08:50   

Długą drogę przeszedł ...
Gdy pierwszy raz Set zginął to rozmawiałam z właścicielką bardzo długo i mówiłam jak ważną rzeczą jest zaczipowanie psiaka i dodatkowo noszenie identyfikatora ... Odniosłam wrażenie, że Pani bardzo zależało na odnalezieniu Seta .....Mam nadzieję, że tak długa rozłąka będzie nauczką i psiak już nigdy nie zginie.

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-03, 11:09   

biegnę jeszcze sprostować informacje poprzednio przeze mnie napisane i jak się okazało przekłamane- jakoby Set nie przejawiał specjalnej euforii na widok swojej rodziny przy jego odebraniu. Prostuję więc i informuję, że Set cieszył się bardzo i był przeszczęśliwy, że zobaczył w końcu swoja rodzinę i że wraca do domu. :-)

Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-04, 21:41   

Zarówno Setowi, jak i jego rodzinie życzę powodzenia we wspólnym życiu. Miewaj się dobrze chłopaku!

Amcia z Rufiakiem

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-09, 19:03   

(Za zgodą właścicielki Set'a )

Set ma się dobrez, jak widać. Obejmuje swoje włości w posiadanie. Przez rok, jak go nie było, zwierzaki z okolicy zaopiekowały się ogrodem SET'a. Teraz pora oddać teren - "Pan na włościach wrócił"

Właścicielka seta, rodzina i przjaciele bardzo się cieszą, że SET wrócił do domu.

goldenek2 

Wysłany: 2013-06-09, 22:41   

Nie wątpię. To kochany psiak :-D

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-22, 16:49   

Jak widać, jeszcze SET'a wilki i niedźwiedzie nie zjadły :)

Trochę mało zdjęć, ale jak jest kolejne to jest szansa :)

Gośka i Cody 

Wysłany: 2013-06-22, 23:18   

...

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-06-22, 23:24   

[quote="Gośka i Cody"]
Jerzy Kora napisał/a:
Jak widać, jeszcze SET'a wilki i niedźwiedzie nie zjadły :)

a czy on sam któregoś z nich nie wszamał ? :] trzyma w paszczy skórkę...chyba dobrze widzę ;)

Gośka, Cody i Drops

Poprosimy o stosowne wyjaśnienia oraz certyfikaty :)

Marta i Harry 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-07-31, 16:42   

850 km do Seta
http://media.wp.pl/kat,10...,wiadomosc.html

monika5s 

Wysłany: 2013-07-31, 21:08   

To ja pierwsza się dowiedziałam, że pies przebywa u mojej znajomej Kingi, a właściwie jej koleżanki (imienia nie pamiętam, bo zawsze kontaktowałam się z Kingą).
20 grudnia 2012 r dostałam od niej e-maila z charakterystyką psa i fotkami.
26 grudnia szefowa Złotego Psa na moją prośbę założyła psu wątek z charakterystyką i fotkami oraz zostały porobione ogłoszenia.

http://www.zlotypies.org/...der=asc&start=0

goldenek2 

Wysłany: 2013-08-01, 08:27   

Set zginął dwukrotnie w krótkim okresie czasu. To my założyliśmy psu wątek w dziale ZAGINIONE za pierwszym razem gdy zginął na podstawie anonsu prasowego. Wtedy dzwoniłam do Opiekunki Seta z poradami co może zrobić, aby odnaleźć psiaka. Pani bardzo przeżywała jego zaginięcie i była wdzięczna za wszystkie rady. Z tych własnie rozmów wiedziała, że psiak ma wątek na Złotym Psie. Na szczęście Set, po chyba tygodniu, się odnalazł i wątek został przesunięty do zakończonych spraw o czym też Panią poinformowałam. O drugim zaginięciu nie wiedzieliśmy i Pani się do nas nie zwracała.
Wątek Gandiego faktycznie był, ale tyle psiaków przewija się przez nasze forum, że do głowy mi nie przyszło, że Gandi to może być Set, tym bardziej, że Kościelisko i Koszalin to zupełnie inne rejony (my często porównujemy psiaki znalezione lub ze schronisk z psiakami, które figurują u nas jako zaginione w obrębie jakiegoś terenu).

monika5s 

Wysłany: 2013-08-01, 13:16   

Wątek Gandiego : http://www.zlotypies.org/...der=asc&start=0

Gośka i Cody 

Wysłany: 2013-08-03, 23:17   

...

goldenek2 

Wysłany: 2013-08-03, 23:19   

Może uciekł w czasie postoju?

Gośka i Cody 

Wysłany: 2013-08-03, 23:38   

...

Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-08-04, 09:32   

Właścicielka Seta powinna mocno uderzyć się w pierś, za brak odpowiedzialności, brak działań na miarę wcześniejszych poszukiwań i do tego oskarżycielski ton wobec Fundacji, która w trosce o psa chciała nie dopuścić do ponownych sytuacji braku sprawowania należytej opieki nad "poszkodowanym"...
Najłatwiej jest przypisywać wrogie działania, aby tuszować własną głupotę i nieodpowiedzialność :-/

magdaronja 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wysłany: 2013-08-04, 14:43   

Korbulowa Familia napisał/a:
Właścicielka Seta powinna mocno uderzyć się w pierś, za brak odpowiedzialności, brak działań na miarę wcześniejszych poszukiwań i do tego oskarżycielski ton wobec Fundacji, która w trosce o psa chciała nie dopuścić do ponownych sytuacji braku sprawowania należytej opieki nad "poszkodowanym"...
Najłatwiej jest przypisywać wrogie działania, aby tuszować własną głupotę i nieodpowiedzialność :-/

nic dodać, nic ująć....

Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-08-07, 08:54   

Podpisuję się pod Olą! Po kilku zdaniach we mnie zawrzało! Uśpić wszystkie psy ! Emocjonalna wolontariuszka w ciąży ! Brak słów. Tej pani proponuję zastanowić się nad własnym postępowaniem. A branie kogoś na litość jest w ogóle poniżej pasa. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy praktycznie każdy jest na coś chory. Powinniśmy chodzić do sklepu i mówić - dajcie mi ten chleb za darmo, bo inaczej się zdenerwuję i trafię do szpitala, a potem napiszę o was na portalu, że nie chcieliscie rozmawiać i wasze działania trzeba prześwietlić ! Fundacja zachowała się wyjątkowo fair w stosunku do tej osoby.

Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-08-07, 18:55   

Nie chciałam się wypowiadać, jak pierwszy raz przeczytałam ten tekst na stronie, bo się wkurzyłam, jednak przeczytałam go drugi raz i muszę dodać coś od siebie. Z tego artykułu wynika, jakby to fundacja utrudniała powrót pisaka do domu, czego zupełnie nie rozumiem, bo przecież działamy dla dobra goldasów. Szkoda, że w artykule nie bylo wzmianki o tym, jak to pani nie potrafiła udokumentować, iż to jej pies i o innych nie fair zagrywkach z jej strony. Szkoda, że pomimo wysiłku jaki fundacja włożyła, aby sprawdzić, czy psiak rzeczywistoście trafi do swojej rodziny, czytam artukuł o historii, jak to nasza fundacja jest zła i robi pod górkę. Pozostaje pewien niesmak i to duży niesmak....

Sara 1998-2012 [*]

Odpowiedz do tematu