Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
4-letni GANDI w Szczecinie został SETEM w Kościelisku
Autor Wiadomość
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-03-26, 00:44   

ubawiłam się po pachy. Zdjęcie z "po meczu" jest rewelacyjne! Gandiś uwielbiam Cię po prostu :-D

RENÓwki 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-03-26, 09:05   

Złoty obłęd :pies: :skromny: :hura: A widzę że do meczu też i strój odpowiedni, koszulka spodenki :)

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-03-27, 22:45   

no cóż- myślę, że Gandisia można już śmiało uznać za gotowego do adopcji :-)

goldenek2 

Wysłany: 2013-03-28, 08:56   

To jest fantastyczny psiak :-D

Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-03-29, 19:51   

Gandi do adopcji :) świetnie!!

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!

Angela i Lunka 
DOM WARTY GOLDENA
Wysłany: 2013-03-30, 12:41   

Zajebisty jest kurcze ja bym, go wziela na DS mial by towarzycho on jest poprostu boski pychol ma super taki sliczny musimy poczekac jeszcze na wieksze mieszkanko a potem sprawimy towarzystwo dla Lunki cos Luniara ma dominujacy charakter i chcialaby sobie wszystkie psy podporzadkowac wiec musimy jej znalesc kogos o odmiennych charakterku ja juz bym chciala powiekszyc rodzine o jeszcze jednego futrzaka a ta mina jego jest poprostu superowa cudny jest :*

Aga od Nelki 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-03-31, 21:34   

to juz fakt potwierdzony. Gandi ma chorobę lokomocyjna. Jak go wiozłam po raz pierwszy, to myslałam, że to ze stresu, poźniej jak jechałam do rodziców, to chwilę przed wyjazdem dostałjedzenie Ale teraz jak jechałam, to raczej się nie denerwował, ani nie miał pełnego żołądka, a mały pawik i tak był. Przeprowaziłam więc mały eksperyment i odkryłam, że Gandi wytrzymuje spokojnie w samochodzie ok 30 minut. Po tym czasie chyba zaczyna go mulić, a potem... No cóż tapicerka do prania:)

Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-04, 19:55   

30 minut to i tak nie jest tak źle. Moja Morda wytrzymuje tylko do 10, a do weterynarza jest 15 minut:)! Kiedyś się zdarzyło tak, że otworzyłam już bagażnik, a ona własnie wtedy zaczęła. Ale to jest do przejścia. Dlatego jak jest taka możliwość to jeździć z psiakiem rano przed jedzeniem. Niektórzy weterynarze doradzają leki typu Lokomotiw, bo one dodatkowo uspokajają psa, ale ja osobiście nie stosowałam.

Scoobisiowie 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-05, 10:17   

Czy Gandi ma jeszcze jakieś przebierane fotki :?: :?: :?:
A nawet zwykłemogą być, byle dało się te ciacho zobaczyć :prosi: :prosi: :prosi:

Pozdrawiam
Klaudia

Aga od Nelki 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-10, 19:06   

Ganduś nie ma jeszcze przebieranych zdjęć, ale pewnie w najbliższym czasie coś wymyśle:) Teraz biedaczek ma zapalenie ucha, więc jest obolały, ale leczymy wszystko, więc będzie dobrze:)

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-10, 19:58   

o jeju, a co tam się stało z tym uchem? Biedny. Przesyłamy miziaki dla lepszego samopoczucia. :-)

Aga od Nelki 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-10, 23:37   

Gandiś kąpał się w bajorku na wybiegu ( w końcu wiosna:)) i następnego dnia okazało się, że ma czerwone i bolesne uszko...Ale dostaje leki, i jest już troszkę lepiej. Miziam go ciągle bo to prawdziwy pieszcoch i przytulak:)

Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-13, 15:27   

Wspieramy Gandiego! Dobrze wiemy co to bolesne uszko, bo jak Boszczak sobie je drapał to chyba całe piętro wiedziało, że Boskiego coś swędzi. Ale na szczęście szybko to wyleczyliśmy.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-04-29, 18:44   

Kochani co u Gandulca.....ciekawi nas bardzo jak sprawa z rzekomymi właścicielami czy to jest do wyjaśnienia???
jak uszko, wszystko w porządku?

Barbara 

Wysłany: 2013-04-30, 11:32   

Pani, która zgłosi się do nas w tej sprawie jest w kontakcie z fundacją. Obecnie nie ma jednoznacznej pewności ani dokumentów potwierdzających, że pies należał do Pani. Nie zgadza się również opinia weterynaryjna- pisemna w sprawie wieku psa. Fundacja dokłada wszelkich starań aby tą sprawę rozstrzygnąć.

Pati 

Wysłany: 2013-05-05, 15:16   

Martyna i Boski napisał/a:
30 minut to i tak nie jest tak źle. Moja Morda wytrzymuje tylko do 10, a do weterynarza jest 15 minut:)! Kiedyś się zdarzyło tak, że otworzyłam już bagażnik, a ona własnie wtedy zaczęła. Ale to jest do przejścia. Dlatego jak jest taka możliwość to jeździć z psiakiem rano przed jedzeniem. Niektórzy weterynarze doradzają leki typu Lokomotiw, bo one dodatkowo uspokajają psa, ale ja osobiście nie stosowałam.

wtrącając sie do wątku :] powiem wam ,że jest jakis lek na ta przypadłość u zwierzaków bo siostra wiozła koty za granice i jak im zaaplikowała to do samej granicy spały :)

Pati 

Wysłany: 2013-05-05, 15:24   

Aga od Nelki napisał/a:
Ahoj szczury lądowe!! Oto powracam JA GANDI WIELKI, pirat mórz i oceanów! Grabię i rabuję statki które śmią przewożić kocią karmę.Wrrrr

[url=http://images33.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]

Jaki on cudny :> a jaki dumny z siebie
:>

Puenta 

Wysłany: 2013-05-12, 17:53   

Witam serdecznie,

Jesteśmy osobami aktywnie spędzającymi czas, rowery, spacery, działka, wyjazdy w góry....
W tygodniu pracujemy na różne zmiany więc bywa czasem, że przez siedem godzin nie ma nas w domu. Mieszkamy w bloku z windą.

Myślicie, że Gandiemu mogłoby się u nas spodobać?

Paula

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-13, 21:05   

Puenta napisał/a:
Witam serdecznie,

Jesteśmy osobami aktywnie spędzającymi czas, rowery, spacery, działka, wyjazdy w góry....
W tygodniu pracujemy na różne zmiany więc bywa czasem, że przez siedem godzin nie ma nas w domu. Mieszkamy w bloku z windą.

Myślicie, że Gandiemu mogłoby się u nas spodobać?

Paula

witamy serdecznie :-)
odpisałam Wam już na maila, a w mailu wszystkie info. :-D

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-17, 11:41   

Kochani, w związku z tym, że wiele osób pisze do mnie i dzwoni w tej sprawie myślę, że winni jesteśmy Wam wyjaśnienia odnośnie Gandiego.
Jak już pewnie niektórzy wiecie zgłosiła się do nas rodzina, która jakiś czas temu zgubiła swojego goldena, tzn goldas pogonił za kotem i uciekł i niestety nie odnalazł się. Minęło sporo czasu i dzieli nas spora odległość (Zakopane-Szczecin) ale rodzina ta rozpoznała swojego psa w naszym Gandim.
Sprawa dość długo się ciągnie, ponieważ było sporo formalności do wyjaśnienia a i pokonanie trasy Zakopane-Szczecin też od tak nie jest do zrobienia.
Natomiast chcemy żebyście wiedzieli, że juz niedługo odbędzie się spotkanie na którym rodzina spotka się z Gandim i już na miejscu podejmiemy decyzję czy Gandi to ten zaginiony przed miesiącami ukochany pies rodziny z Zakopanego. Jeśli tak to Gandi pojedzie do Zakopanego razem ze swoją "staro-nową" rodziną.

goldenek2 

Wysłany: 2013-05-17, 12:12   

A reaguje na imię Set?

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-17, 12:32   

nie, nie reaguje na to imię.

goldenek2 

Wysłany: 2013-05-17, 12:41   

Brak reakcji na imię (kilkuletni psiak) oraz odległość .... to musiałby być jakis niesamowity zbieg okoliczności. Jakoś nie mogę w to uwierzyć.

Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2013-05-17, 13:01   

nam również nie było łatwo i przeprowadzonych zostało mnóstwo rozmów i dyskusji- natomiast rodzina jest tak pewna, że to ich pies (ponadto zdjęcia które przesłali faktycznie przedstawiały bardzo podobnego psa, jak i dośc dobrze opisali charakter psa który zgadza się z charakterem i zachowaniami Gandiego), że nie mamy innego wyjścia jak tylko doprowadzić do spotkania i zdecydować.
Sprawą również zajmuje się Policja- więc wszystko toczy się bardzo oficjalną drogą.

Asia i Bella 
DOM WARTY GOLDENA
Wysłany: 2013-05-17, 18:04   

Ja czytając tą nieprawdopodobną historię, zastanawiam się czy po tak długim czasie jest możliwe, żeby pies poznał swoich opiekunów i pamiętał poprzednie imię, być może osoby, które miały psiaki na DT, a potem spotkali/ły się po jakimś czasie wiedzą jak to jest? Bo to, że Set/Gandi zapewne ucieszy się na widok ludzi, obcych lub nie obcych to nie mam wątpliwości, w końcu jest Goldenem :-)
A patrząc na zdjęcia... no cóż moja Lunka wygląda identycznie :-P

Odpowiedz do tematu