Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mammalis dołącza do akcji!
Autor Wiadomość
Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 22:25   Mammalis dołącza do akcji!

Witam,

od dziś pomagamy goldenom razem z Fundacją Warta Goldena.

Wszystkie opakowania 15kg marki super premium pro pac - bezpłatne.

Również na duże opakowania karmy holistycznej Earthborn udzielimy do 75% rabatu. Opakowania powyżej 12kg, bodajże 12,7; 13,7 kg.

Zainteresowanych proszę o przesłanie pełnego adresu wraz z nr telefonu kontaktowego jak i imieniem psa, który jest w domu tymczasowych.

Dla pozostałych Klientów przygotowałem rabat 25% dla domów stałych.

Inne produkty w pozostałych tematach.

Pozdrawiam,
Mariusz Moniewski
dyrektor zarządzający
Mammalis Polska

Warna 
ADMINISTRATORWarna

Wysłany: 2012-04-11, 22:35   

Nie macie strony internetowej?

Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2012-04-11, 22:37   

Witaj Mariuszu. Cóż za niespodzianka :) . Cieszymy się że przyszedłeś pomóc goldenom w potrzebie.

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 22:37   

Niestety nie.

Nie prowadzimy sprzedaży internetowej - detalicznej.

Wyłącznie sprzedaż hurtowa jak i sprzedaż stacjonarna detaliczna w naszej sieci sklepów zoologicznych. Pozwolę sobie podpiąć nasz specjalistyczny sklep zoologiczny:
MAMMALIS
Szwoleżerów 79A
05-091 Ząbki

Pn. - Pt. 8 - 22
Sob. 8 - 18
Nd. 9 - 16

Do zobaczenia!

Warna 
ADMINISTRATORWarna

Wysłany: 2012-04-11, 22:38   

Ale wysyłacie karmę, czy musimy po nią przyjechać?

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 22:40   

Dla każdego domu tymczasowego koszt przesyłki kurierskiej 0 zł,
dla klientów jak i domów stałych koszt przesyłki kurierskiej 15 zł.

Wysyłamy DPD.
Podane ceny dotyczą przesyłek kurierskich do 30kg.
Usługa pobrania dodatkowo płatna.

Barbara 

Wysłany: 2012-04-11, 22:42   

Witamy serdecznie i zapraszamy do współpracy - rozumiem, że Jerzy jest w kontakcie ? :-)

Warna 
ADMINISTRATORWarna

Wysłany: 2012-04-11, 22:43   

Bardzo dziękujemy za te informacje. Z pewnością skorzystamy, a właściwie nie tyle my, co psy pod naszą opieką. :-D

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 22:45   

Barbara napisał/a:
Witamy serdecznie i zapraszamy do współpracy - rozumiem, że Jerzy jest w kontakcie ? :-)

Tak, tak, Pan Jerzy.

Barbara 

Wysłany: 2012-04-11, 22:47   

Jeszcze raz serdecznie witamy :-) I dziękujemy :-)

Barbara 

Wysłany: 2012-04-11, 23:43   

Postaram się na jutro przygotować zamówienie dla Domów Tymczasowych wraz z adresami. Na teraz jeszcze pipetki z Fipreksem będą potrzebne.
Do 10 rano lista będzie na mailu :)

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 23:44   

Dzięki Basiu.

Barbara 

Wysłany: 2012-04-11, 23:45   

To ja dziękuję :)

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-11, 23:49   

Nie ma za co. :)

Jak zawsze bredzę, to powiem jeszcze: mnie nie zależy na zysku, tylko na pomocy innym...

monimax 
DOM WARTY GOLDENA

Wysłany: 2012-04-13, 15:50   

Ile kosztuje worek 15kg karmy Pro Pac Adult Large Breed ?

Barbara 

Wysłany: 2012-04-14, 12:21   

Na razie jakiekolwiek informacje powyższe nie zostały potwierdzone. Na mojego maila nie ma jakiejkolwiek odpowiedzi. Przesyłki nigdzie nie dotarły.
Jeśli w ciągu najbliższych dni nie dostaniemy jakiekolwiek potwierdzenia powyższych zapewnień- posty zostaną usunięte wraz z użytkownikiem

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-15, 08:10   

Zgodnie z informacją dla osób do których dzwoniłem, wysyłka realizowana w poniedziałek!

jarecki 

Wysłany: 2012-04-15, 19:37   

W związku z tym że przez tydzień nie dałeś znaku życia, nie odpowiedziałeś nawet na meila od Basi, nie można było się do ciebie dodzwonić i nie odpowiedziałeś na smsa , którego wczoraj dostałeś chciałbym abyś publicznie odpowiedział na kilka kwestii. Nie byłoby tego postu gdybyś był w kontakcie z nami i chcial współpracować tak jak o tym szumnie zapowiadasz.

1. Dlaczego nie można się z tobą skontaktować?
2. Dlaczego domagasz się specjalnego traktowania przez naszą Fundację skoro jeszcze nic dla niej nie zrobileś? ( mam tu na myśli kolor nika, podpis sponsor )
3. Dlaczego wysyłka, którą chcialeś pakować w poniedziałek 9 marca ma wyjść dopiero jutro?
4. Z jakimi domami tymczasowymi się już kontaktowałeś i co im zaoferowałeś? (wystarczy, ze podasz imiona psów)
5. Jak wyobrażasz sobie dalszą naszą współpracę po takim falstarcie?
6. Czy zgadzasz się na podpisanie zobowiązania na określonych warunkach w zamian za promocję na naszej stronie?

Ponadto chciałbym ci uświadomić, że przez to, iż nie można było sie skontaktować z tobą przez prawie tydzień postanowiliśmy zasięgnąć języka w internecie zarówno o twojej firmie jak i firmie rodziców twoich. Oto co znaleźliśmy:

http://www.pmcorg.webd.pl...81741ff6b63d3fe
http://www.terrarium.com....1c8cdbf1a88b2ec
http://lewzoo.pl/
http://www.koszatniczka.o...f07274660b4760b
http://pl-pl.facebook.com/mammalispl
http://www.swinkimorskie....8b05f8e09bdb9de
7.Jak osądzasz te powyższe linki? Nagonka, uwzięli sie na ciebie?

Wybacz też, ze nie piszę do ciebie z dużej litery ale prowadzisz działalność zaledwie od marca br. a twoi rodzice mają zawieszoną firmę. Na szacunek należy sobie zarobić długoletnia działalnością i niekoniecznie w fajerwerkach że nie wspomnę o tym, ze jesteś tydzień młodszy od mojej córki.
Tak zupełnie prywatnie dodam od siebie, ze po raz pierwszy spotykam się z tak zmasowanym czarnym pe arem w stosunku do jednej firmy. Naprawdę na coś takiego trzeba latami pracować. Wiem co mowie, bo od 12 lat nie tylko prowadzę własną firmę ale także zajmuję się namawianiem tych firm do wzajemnej współpracy. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi lub odpowiedź niepełna będzie świadczyła tylko o tobie i twojej nowej firmie.

Mammalis 

Wysłany: 2012-04-15, 20:32   

jarecki napisał/a:
W związku z tym że przez tydzień nie dałeś znaku życia, nie odpowiedziałeś nawet na meila od Basi, nie można było się do ciebie dodzwonić i nie odpowiedziałeś na smsa , którego wczoraj dostałeś chciałbym abyś publicznie odpowiedział na kilka kwestii. Nie byłoby tego postu gdybyś był w kontakcie z nami i chcial współpracować tak jak o tym szumnie zapowiadasz.

Należy pamiętać, że pracujemy. I poza działalnością charytatywną wysyłamy również dziesiątki przesyłek paletowych. Ja sam, również zarządzam ponad trzydziestoosobową załogą pracowników.

jarecki napisał/a:

Żadna wiadomość sms nie dotarła. Warto sprawdzić numer na który została wysłana wiadomość SMS. Ponadto w przeciągu dnia odbieram ponad 500 połączeń przychodzących

jarecki napisał/a:
2. Dlaczego domagasz się specjalnego traktowania przez naszą Fundację skoro jeszcze nic dla niej nie zrobileś? ( mam tu na myśli kolor nika, podpis sponsor)

Wyraźnie zaznaczyłem, iż chciałbym, nie nalegałem. Zwłoka w terminie była nawet wskazana.

jarecki napisał/a:
3. Dlaczego wysyłka, którą chcialeś pakować w poniedziałek 9 marca ma wyjść dopiero jutro?

Termin realizacji zamówień promocyjnych, w tym zamówień dla Fundacji Warta Goldena wynosi do 5 dni roboczych. Przed wysyłką należy sporządzić dokument zwany dokumentem WZ, następnie RW, gdzie na wszystkich kopiach muszą znaleźć się podpisy: dyrektora sprzedaży, koordynatora sprzedaży, magazyniera, osoby wydającej produkty. Przed realizacją zamówienia, która niestety nie była precyzyjna należy skontaktować się z właścicielami DT.

jarecki napisał/a:
4. Z jakimi domami tymczasowymi się już kontaktowałeś i co im zaoferowałeś? (wystarczy, ze podasz imiona psów)

Dwa pierwsze z e-maila Pani Barbary. Niestety wszystkie zamówienia są informacją, której nie możemy udostępniać. Dodam wyłącznie, że preparaty przeciwko pchłom i kleszczom jak również opakowanie karmy w postaci op. zbiorczego 15kg.

jarecki napisał/a:

Fallstart?

jarecki napisał/a:
6. Czy zgadzasz się na podpisanie zobowiązania na określonych warunkach w zamian za promocję na naszej stronie?

Oczywiście, nasz dział sprzedaży (w tym nasi prawnicy) przygotuje w/w umowę.

jarecki napisał/a:
Ponadto chciałbym ci uświadomić, że przez to, iż nie można było sie skontaktować z tobą przez prawie tydzień postanowiliśmy zasięgnąć języka w internecie zarówno o twojej firmie jak i firmie rodziców twoich. Oto co znaleźliśmy:

Nie zauważyłem kontaktu z Państwa strony.
Każdy człowiek ma pełne prawo do udzielania swojej opinii w sposób kulturalny o danej dg. Wyznaję zasadę, iż każde zwierzę ma prawo do pokarmu, także wszystkie adresy url z for dla hodowców małych gryzoni, będą tutaj nie na miejscu. Niektórzy, niestety nie potrafią zrozumieć, że zwierzęta typu węże, jaszczurki też muszą jeść.

jarecki napisał/a:

Każdy ma prawo do kulturalnej wypowiedzi. W naszym kraju obowiązuje wolność słowa

jarecki napisał/a:
Wybacz też, ze nie piszę do ciebie z dużej litery ale prowadzisz działalność zaledwie od marca br. a twoi rodzice mają zawieszoną firmę. Na szacunek należy sobie zarobić długoletnia działalnością i niekoniecznie w fajerwerkach że nie wspomnę o tym, ze jesteś tydzień młodszy od mojej córki.
Tak zupełnie prywatnie dodam od siebie, ze po raz pierwszy spotykam się z tak zmasowanym czarnym pe arem w stosunku do jednej firmy. Naprawdę na coś takiego trzeba latami pracować. Wiem co mowie, bo od 12 lat nie tylko prowadzę własną firmę ale także zajmuję się namawianiem tych firm do wzajemnej współpracy. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi lub odpowiedź niepełna będzie świadczyła tylko o tobie i twojej nowej firmie.

Rozumiem, że wielkość liter zależy od stażu prowadzonej działalności gospodarczej, gratuluję. Porównanie wieku nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem. Czarny PR? Czarny by był, gdybyśmy podjęli współpracę, a z niej się nie wywiązali.

Odpowiedź pełna została udzielona w niedzielę, 15 kwietnia bieżącego roku.

Dodając od siebie:

Aby ułatwić Państwa Zarządowi kontakt z marką Mammalis udostępniliśmy:
adres e-mail: zamowienia@marumoto.pl do składania zamówień
reklamacje@marumoto.pl do składania reklamacji
transport@marumoto.pl do składania zapytań dot. transportu.

Osoby odpowiedzialne za kontakt: Moniewski, Milej, Markiewicz.

Pozdrawiam użytkownika "Jarecki" - z wielkiej, bo nie wiem jak długo prowadzi Pan DG ;-)

jarecki 

Wysłany: 2012-04-15, 21:01   

[quote="Mammalis"]
jarecki napisał/a:

Należy pamiętać, że pracujemy. I poza działalnością charytatywną wysyłamy również dziesiątki przesyłek paletowych. Ja sam, również zarządzam ponad trzydziestoosobową załogą pracowników.

Mariusz Moniewski napisał/a:
Żadna wiadomość sms nie dotarła. Warto sprawdzić numer na który została wysłana wiadomość SMS. Ponadto w przeciągu dnia odbieram ponad 500 połączeń przychodzących

Tak się składa ,że pracuje w branży GSM i wiem że jeśli mam raport potwierdzający otrzymanie sms to sms należy uznać za dostarczony, nie ma innej mozliwości.
500 minut polączeń odbieranych to ponad 8 godzin dziennie zakładając , ze kazda rozmowa będzie trwała najwyżej minutę. bardzo mało prawdopodobne w tej branży ale ok.

2. Dlaczego domagasz się specjalnego traktowania przez naszą Fundację skoro jeszcze nic dla niej nie zrobileś? ( mam tu na myśli kolor nika, podpis sponsor )
Wyraźnie zaznaczyłem, iż chciałbym, nie nalegałem. Zwłoka w terminie była nawet wskazana.

Termin realizacji zamówień promocyjnych, w tym zamówień dla Fundacji Warta Goldena wynosi do 5 dni roboczych. Przed wysyłką należy sporządzić dokument zwany dokumentem WZ, następnie RW, gdzie na wszystkich kopiach muszą znaleźć się podpisy: dyrektora sprzedaży, koordynatora sprzedaży, magazyniera, osoby wydającej produkty. Przed realizacją zamówienia, która niestety nie była precyzyjna należy skontaktować się z właścicielami DT.
Oczywiście, każda firma ma swój obieg dokumentów jednakże kalendarz jest jeden dla każdego i 5 dni minęło w piątek

Dwa pierwsze z e-maila Pani Barbary. Niestety wszystkie zamówienia są informacją, której nie możemy udostępniać. Dodam wyłącznie, że preparaty przeciwko pchłom i kleszczom jak również opakowanie karmy w postaci op. zbiorczego 15kg.
Ok , otrzymamy informacje z domów jeśli już cos dostaną

Fallstart?

Brak kontaktu to ewidentny falstart w każdej współpracy

Oczywiście, nasz dział sprzedaży (w tym nasi prawnicy) przygotuje w/w umowę.

Ok, po otrzymaniu umowy z konsultujemy ją z naszą kancelarią i podejmiemy decyzje

Nie zauważyłem kontaktu z Państwa strony.
Każdy człowiek ma pełne prawo do udzielania swojej opinii w sposób kulturalny o danej dg. Wyznaję zasadę, iż każde zwierzę ma prawo do pokarmu, także wszystkie adresy url z for dla hodowców małych gryzoni, będą tutaj nie na miejscu. Niektórzy, niestety nie potrafią zrozumieć, że zwierzęta typu węże, jaszczurki też muszą jeść.

Każdy ma prawo do kulturalnej wypowiedzi. W naszym kraju obowiązuje wolność słowa

Rozumiem, że wielkość liter zależy od stażu prowadzonej działalności gospodarczej, gratuluję. Porównanie wieku nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem. Czarny PR? Czarny by był, gdybyśmy podjęli współpracę, a z niej się nie wywiązali.
Czarny jest takze wtedy kiedy klienci skarżą się na nieterminowe dostawy a także kiedy sie ich straszy prawnikami i KK

Odpowiedź pełna została udzielona w niedzielę, 15 kwietnia bieżącego roku.

Dodając od siebie:

Osoby odpowiedzialne za kontakt: Moniewski, Milej, Markiewicz.
Każda szanująca się firma posiada nie tylko meila ale także telefony.

Pozdrawiam użytkownika "Jarecki" - z wielkiej, bo nie wiem jak długo prowadzi Pan DG ;-)
Cytat:
Cytat:

Ewa Albrecht 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wysłany: 2012-04-15, 21:14   

Witajcie, mieszkam 5 minut drogi od rzekomej hurtowni , od ul. Szwoleżerów 79a w Ząbkach. Jestem w szoku, bo okolice te przemierzam prawie codziennie od 2001 roku i nigdy w tym miejscu nie spotkałam jakiejkolwiek firmy, ale jutro specjalnie jeszcze raz się pofatyguję. Firma z małoletnim prezesem, który doświadczył już w życiu zawodowym więcej niż niejeden stary wyjadacz, 30 pracownikami, prawnikami przygotowującymi umowy, siecią sklepów zoologicznych - to byłoby "głośne" w całych Ząbkach.Jak to możliwe, że ja o tym nie wiem? Chyba, że...

monika5s 

Wysłany: 2012-04-15, 22:03   

W takim razie czekamy na informację od Ciebie Ewo, bo dla mnie też jest tu dużo niejasności.
Po pierwsze brak strony internetowej, która obecnie jest podstawą reklamy - sama prowadzę 22 lata własną firmę i wiem, że jak Cię nie ma w internecie to tak jakbyś nie istniał, oczywiście w sensie prowadzenia działalności gospodarczej.
Po drugie, dlaczego nie zostały podane ceny karmy tylko rabaty od tych cen, wszystko jest takie tajemnicze, na telefon lub na e-maila?

Znalazłam profil na FB:

http://www.facebook.com/moniewski

Oraz firmy:

http://www.facebook.com/p...262325553845728

MiM 
DOM WARTY GOLDENA
Wysłany: 2012-04-15, 23:26   

Witam!
Założyłam konto, ponieważ chcę przestrzec przed firmą Mammalis. Kontakt z firmą jest zerowy, po opłaconym(!) zamówieniu- przesyłki ani śladu. Odmawiają podania numeru przesyłki, chociaż twierdzą, że została już dawno wysłana. Tylko od kiedy kurier dostarcza paczki w ciągu 11 dni? Szok.

Cytat:

Adresy oczywiście nie działają.. Mail Delivery Subsystem

Sprawa niebawem wyląduje na Policji, więc jeśli ktoś jeszcze ma podobny problem- proszę o kontakt!

goldenek2 

Wysłany: 2012-04-16, 17:50   

I co? Milczenie .... Dostał ktoś przesyłki?

Barbara 

Wysłany: 2012-04-16, 18:58   

Mogę potwierdzić tylko, że Pan Mariusz dzwonił do DT i potwierdzał wysłanie przesyłek. Nic na razie nie dotarło. Dzisiaj dzwoniłąm do wszystkich DT, których adresy podałam.

Odpowiedz do tematu