Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Adopcja Majkiego
Autor Wiadomość
Kasia_Furga 

Wysłany: 2019-01-15, 16:03   Adopcja Majkiego

Witamy wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Kasia i Michał :-)

Z uwagą śledzimy wątek adopcyjny Majkiego i wiemy, że ogłoszenie o poszukiwaniu właściciela nadal wisi, aczkolwiek gdyby się nie odnalazł bylibyśmy zainteresowani jego adopcją.

Parę słów o nas:
KASIA - goldeniara do kwadratu. Zakochałam się w tych pyskach od czasu gdy do mojego domu zawitała trzymiesięczna Lorka. Lorka kradła serce każdego kogo spotykała na swojej drodze. Niestety z ciężkim sercem po długiej walce z nowotworem pożegnaliśmy ją w 2017 roku.

MICHAŁ - jestem tym typem człowieka który od razu przyznaje się że pies sypia z nim w łóżku... albo on z nim na podłodze :-D Miłośnik bokserów. Boksera Jokiego, mojego 13-latka z którym razem dorastaliśmy, pożegnaliśmy w ubiegłym roku...

Lorka była psem bezproblemowym - nie licząc problemów gastrycznych, reakcji na wystrzały, początków dysplazji stawów biodrowych i ostatecznie naszej walki z nowotworem.

Joki pod koniec swojego życia był niepełnosprawny, zanikały mu mięśnie, miał problemy z kręgosłupem i w ostateczności przestał chodzić na tylne łapki. Nie poddaliśmy się - wraz z tatą zbudowaliśmy wózek inwalidzki dla staruszka! Wyobraźcie sobie wyraz pyska kaleki który nagle może z powrotem chodzić tam gdzie sam chce :-D Coś niesamowitego. Jednak nasz staruszek odszedł za Tęczowy Most.

I nastała pustka... Ta straszna pustka i zdjęcia naszych pociech. Po długich rozmowach dojrzeliśmy do decyzji że to już ten czas, że jesteśmy gotowi podjąć się opieki nad czworonogiem. Nie chcemy kupować goldena - mimo że według wielu osób tak byłoby najprościej. Chcemy dać dom psinie która go potrzebuje.

Majki... Wyraz jego pyska skradł nam serca. Całkowicie. Jeśli byłaby opcja żeby zamieszkał z nami bylibyśmy bardzo szczęśliwi. Mamy nadzieję że tak się właśnie stanie :-)

Pozdrawiamy wszystkich gorąco z zimnego Zagłębia :-D

Angelika i Spike 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2019-01-15, 16:06   

Witajcie,
wypełnijcie ankiete na adopcje.

Aplikacja adopcyjna: https://docs.google.com/forms/d/1jxNVPZ8EVLTIcIdkBB4CnNZoXpj0g5yn391Yf0hfh7Q/edit?usp=forms_home

Kasia_Furga 

Wysłany: 2019-01-15, 16:47   

Już, już :-) właśnie uzupełniamy :-)

Odpowiedz do tematu