Drodzy #Przyjaciele,

to już ostatni, 🔟 post z okazji jubileuszu #FundacjiWartaGoldena.
Dziękujemy Wam, że już od 10 lat jesteście z nami! To dzięki Wam istniejemy i możemy ratować Złotka 🐾 w potrzebie.

 

Motywem przewodnim każdej jubileuszowej wiadomości była liczba #10, więc i tym razem te dwie cyfry będą nam towarzyszyły.

 

W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność – szczęśliwymi. [David Steindl-Rast]

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mamy tak wielu, wspaniałych ludzi, którzy nas wspierają i przez te wszystkie lata dzielnie „trzymają z nami wartę”.

 

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA:

1️⃣ WOLONTARIUSZOM – byłym i obecnym, którzy każdą wolną chwilę poświęcali na ratowanie Goldenów, w sposób bezpośredni i pośredni. Dziękujemy za każdą minutę spędzoną na rozmowach telefonicznych, przed komputerem, w terenie. Wasza praca wynikała z potrzeby serca, a zaangażowanie pozwoliło namalować na psich pyszczkach uśmiech.

 

2️⃣ DOMOM TYMCZASOWYM – dzięki Wam niejedna psia bieda po raz pierwszy zobaczyła, że człowiek to nie zło, którego należy się bać. Dziękujemy za ogrom Waszej pracy włożonej w przygotowanie psiaków do adopcji, za niezliczone godziny spędzone w gabinetach weterynaryjnych i na spotkaniach z behawiorystami i szkoleniowcami, za odwagę, bo otwieraliście drzwi swego domu na nieznane.

 

3️⃣ STAŁYM DOMOM – to Wy byliście happy endem każdej adopcyjnej historii. Szczególne słowa uznania należą się tym domom, które adoptowały psy chore, trudne, agresywne. Ostatnie ogniwo, tworzące łańcuch szczęścia. Jedyny łańcuch, o którym marzy każdy psiak.

 

4️⃣ DARCZYŃCOM, #WOW czyli WIRTUALNYM OPIEKUNOM WARCIAKA – każda Wasza złotówka, zasilająca konto Fundacji pomagała w ratowaniu tych pięknych stworzeń. Rezygnowaliście z własnych przyjemności, potrzeb, by zmienić ich los. Każdy Wasz podarunek- leki, karma, smaczki, art. higieniczne były dla Fundacji wielkim wsparciem. Wirtualni Opiekunowie Warciaków – Wasze systematyczne #wpłaty na konkretnego podopiecznego bardzo odciążały budżet fundacji. Choć nie jest to adopcja realna, to Wy zainteresowaliście się losem swojego podopiecznego i wspieraliście go w trudnych chwilach.

 

5️⃣ OSOBOM UCZESTNICZĄCYM W TRANSPORCIE – pokonaliście wiele kilometrów, poświęcając swój czas. Nie baliście się, że Wasz samochód się pobrudzi, będzie brzydko pachnieć. Przedłożyliście szczęście i dobro istoty słabszej nad sprawy materialne.

 

6️⃣ FOTOGRAFOM – to dzięki Wam nasz kalendarz ma tak piękne zdjęcia! Dobrze wiemy, że nie każdy psiak ma ochotę na współpracę podczas sesji. Czasem dobre zdjęcie wymaga wiele pracy w studio , czy plenerze. Wasze zaangażowanie pozwala nam na tworzenie najpiękniejszej, fundacyjnej cegiełki.

 

7️⃣ BEHAWIORYSTOM I SZKOLENIOWCOM – często przyjmujecie pod swój dach psy wymagające wiele pracy, by znów mogły zaufać człowiekowi. Walczycie z ich lękami, pracujecie nad atakami agresji, napadami lęków. Wspieracie Domy Stałe swoim doświadczeniem i radami.

 

8️⃣ INNYM ORGANIZACJOM – wymiana doświadczeń była dla nas prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy niezmiernie dumni, że to właśnie nam zaufaliście, kiedy przekazywaliście swoich podopiecznych wierząc, że znajdziemy im najlepszy dom na świecie.

 

9️⃣ WETERYNARZOM – Wasze poświęcenie i oddanie sprawie uratowało wielu Warciaków. Sprawialiście, że niemożliwe stawało się możliwym. Nie leczyliście wyników, a pacjentów. Dzięki Wam, niejeden Warciak nie przeszedł za Tęczowy Most.

 

🔟 INFORMATYKOM – to dzięki Wam nasza strona internetowa i fundacyjne forum istnieje. Charytatywnie wspieracie nasze działania poprzez modernizację oraz pracę moderatorskie a www jest kolorowa i przyjazna dla każdego.

 

Gorące podziękowania składamy również Kancelarii LTA Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy spółka komandytowa za bezinteresowne wsparcie i doradztwo w sprawach prawnych.

 

Tym razem to Fundacja zaśpiewa dla Was „sto lat”! 👏🏻
Dziękujemy, że byliście z nami przez te 10 lat! ❤️