Przedstawiamy naszą nową podopieczną #ABI.

Dziękujemy właścicielom za zaufanie i oddanie suni pod nasze skrzydła. Los pisze różne scenariusze i właściciele nie mogli dłużej opiekować się psiną, ale zadbali o to, aby znalazła się pod najlepszą opieką.

🐾 Abi to zazwyczaj psi aniołek, jest radosna, przyjacielska, zachowuje się grzecznie w obecności gości. Lubi spędzać czas na długich drzemkach i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, ale jak to bywa z goldenowymi aniołkami mają mnóstwo energii do spożytkowania i czasami lubią pokazywać różki.

🐾 Sunia na spacerach jest uparta i chce decydować, w którą stronę idzie, a czasem, gdy kierunek wycieczki nie jest zgodny z jej zamysłem w buncie leżakuje w danym miejscu. Początkowo bardzo mocno się ekscytuje i ciągnie na smyczy. Abi różnie reaguje na psiaki i nie pogardzi obszczekaniem koleżanki, czy kolegi na horyzoncie. Zdarzyło się też pogonić kota i naszczekać na sąsiadów za płotem.

🐾 Abi dzielnie znosi wizyty u weterynarza. W uszkach rozwinął się stan zapalny, z którym dzielnie walczą opiekunowie. Z całego serca dziękujemy dr Joannie Karaś – Tęczy i DERMAWET – Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów za wspaniałą opiekę nad naszą Warcianką.

🐾 W poniedziałek Abi przejdzie zabieg sterylizacji, a po rekonwalescencji czeka ją wizyta behawiorysty, która pomoże opiekunom nauczyć ją dobrych manier, nie tylko w domu, ale również na spacerach i w kontaktach z innymi psami.

Asia i Dawid 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️ stworzyli dla Abi dom tymczasowy, który z czasem może zamienić się w dom stały. Chcemy podkreślić, że tymczasowi opiekunowie czekali na ten goldenowy skarb aż 5 miesięcy! Warto poczekać na wspaniałego przyjaciela!

Wyślijcie naszej Abi moc ❤️ i dodajcie otuchy w komentarzach, aby jak najszybciej uszka wróciły do zdrowia i żeby szybko doszła do siebie po poniedziałkowym zabiegu!

#doadopcji #nowypieswfundacji
______________
Opiekunem adopcyjnym Abi jest Monika | monika@wartagoldena.org.pl

Link do wątku na forum znajdziecie w komentarzu