📢 Senior #SANCZO jest gotowy do adopcji i szuka domu!

 

Ten pies prawdopodobnie całe życie spędził na tułaczce, w samotności i bez opieki. On dopiero teraz na stare lata (ok. 10 lat) dowiedział się, że życie u boku człowieka to coś przyjemnego.

Sanczo 🐶 jest nieabsorbujący i samodzielny. Ładnie komunikuje się też z otoczeniem. Uwielbia spacery i jak na swój wiek jest w bardzo dobrej kondycji, a wyniki krwi ma rewelacyjne.

Jest nauczony wypoczywać w klatce kennelowej, która jest jego osobistą strefą i daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Lubi leżeć na ganku i obserwować okolicę. Może czasem wykopać z nudów jakiś dołek, a nawet jest na tyle energiczny, że i przebiegającego kota potrafi pogonić. 🙃

 

🔴 Sanczo ma na swoim koncie pogryzienia, dlatego decyzja o adopcji powinna być bardzo dobrze przemyślana, a opiekun/opiekunowi świadomi tego, że nie jest to typ „psiej maskotki”.

🔴 Pobyt w hotelu dla psów ze szkoleniem pokazał, że jasne zasady i poszanowanie jego granic to klucz do nawiązania odpowiedniej relacji. Kiedy Sanczo zaufa i zwiąże się z opiekunem, to sam będzie pragnął kontaktu – na początku jednak trzeba powstrzymać się od intensywnych głasków i nadmiernego dotykania.

 


🟢 Osobie/rodzinie, która zdecyduje się przygarnąć naszego kawalera gwarantujemy wsparcie behawiorysty, który wytłumaczy zasady aklimatyzacji w nowym domu oraz poda pełną ‚instrukcję obsługi’ Sanczo Pansy.

 

🟢 Jeśli ktoś chciałby podarować naszemu seniorowi dom, ale ma wątpliwości ze względów finansowych – nie ma się czego obawiać. bo Sanczo będzie miał wsparcie finansowe Fundacji, gdyby jego stan zdrowia się pogorszył.

 

#gotowydoadopcji #niekupujadoptuj #fundacjawartagoldena

 

___________________
Opiekunem adopcyjnym Sanczo jest Kasia
☎️ 605 964 305 📧katarzyna@wartagoldena.org.pl