Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KARMY
Autor Wiadomość
monikacicha90 

Wysłany: 2017-02-27, 16:50   

Jeśli chodzi o psie karmy to ja polecam przede wszystkim te marki Acana (dostępne są w bardzo dobrych cenach w internetowych sklepach zoologicznych, np. https://www.naszezoo.pl/p...arma-dla-psa/73 ). Moja sunia przepada za ich karmami o smaku łososia - zajada się tak, że aż miło patrzeć. Podobnie zresztą jest z karmami Orijen - nie dość, że mają dobry skład, to jeszcze dostępne są w wielu różnych smakach, więc bez problemu znajdzie się coś dla każdego psiego smakosza ;P

majka787 

Wysłany: 2017-05-29, 11:43   

Hej. Jak uważacie czy karma holistyczna jest rzeczywiście taka zdrowa i czy warto na to się zdecydować? Dobre opinie czytałam o https://uniqnordicgold.pl/freja/ jest ekologiczna i naturalna, a cena uważam ze jest rozsądna. Czy miał ktoś do czynienia z tą karmą?

Cezarl
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-22, 10:31   

Mojemu psu kupuję karmy z firm Orijen i Wild of wilderness. Niestety, nie umiem swojego pupila przekonać do jedzenia ryb,a więc i karmy z rybą odpadają.

te777
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-29, 20:46   

Mój pies na szczęście nie jest specjalnie wybredny. Wcina praktycznie wszystko co znajdzie w misce.

TomekPopek21 

Wysłany: 2018-01-30, 16:25   

Mój pies jest bardzo wybredny, je tylko wtedy kiedy na prawdę musi. Muszę przetestować Wasze propozycje.

Nanka i Beza 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2018-01-30, 23:20   

co ma Pan na myśli mówiąc, że pies jest wybredny? czy nie chce jeść jak ma podaną miskę, czy źle znosi i są sensacje gastryczne? jeśli to drugie, to należy się wybrać do weterynarza, wyjaśnić w czym problem, co pies jada, jaka są objawy nietolerancji pokarmowej i zbadać psa, a potem "testować" różne metody czy też karmy, ale wszystko w granicach rozsądku i pod okiem specjalisty, nigdy na własną rękę, bo można psu zaszkodzić!

michal2klb
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-24, 17:59   

Muszę trochę poeksperymentować z karmami dla mojego pupila. Na pewno wykorzystam Wasze propozycje.

Misza99
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-25, 17:16   

U mnie rybne przysmaki niestety nie przejdą. Mój piesek niestety nie przepada za rybkami.

michalfratczak
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 14:25   

A czy ktoś robił porównanie / analizę Brit vs Yosera vs Fitmin ? Znacie te karmy?

Ja swojemu dawałem Fitmina (mieszanka wołowiny z wieprzowiną) ale po konsultacji z weterynarzem (Donek się drapał do tego stopnia że wydrapywał sobie całą sierść i placki mu się robiły) więc kilka wizyt zaliczyliśmy i oczywiście zmiana karmy. Nie wiem tylko czy to antybiotyki czy zmiana karmy tak do końca pomogły...niemniej nie chcę eksperymentować bo się biedak nacierpiał. Teraz jednak mam problem tej natury, że karmię go Britem - hipoalergiczna karma rzekomo bez ulepszaczy...tylko pierońsko mu nie smakuje :( muszę czasem przy nim leżeć i dawać mu chrupek po chrupku żeby załapał smaka i dopiero potem JAKOŚ to idzie.
Jeśli tak dalej pójdzie (trwa to już miesiąc) to rozważam opcję kolejnej zmiany karmy

BeataZ 

Wysłany: 2019-02-25, 09:36   

Cześć Wam.
Mam od soboty 5 latka. Wcześniej niestety karmiony karmą z biedronki. W dt miał biegunkę, dostał na to probiotyk. Od soboty u mnie. Póki co- gotowane jedzenie. Zaraz lecimy do lekarza na kontrolę , sprawdzanie i leczenie innych dolegliwości.
Jestem przed wyborem karmy. Mojej suszce West dawałam wcześniej brit, nic innego od lat nie chce jeść.
Nie mogę zdecydować się na wybór karmy dla chłopaka Borysa.
Czytam tu forum, ale nie przewertowałam wszystkich jeszcze stron.
Jakies opinie o Eukanuba : EUKANUBA Adult Breeds Specific Golden Retriever
Brit : Brit Premium by nature: Jagnięcina i ryż, lub kurczak.
Z Waszych wpisów widze polecane : NDFC karma - holistyczne oraz trafilam jeszcze na
MERA DOG High Premium Pure Lamb & Rice
Borys nie ma póki co problemów alergicznych, do tej pory.
Byłabym wdzięczna za podowiedzi :)

Angelika i Spike 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2019-02-25, 10:30   

Ja sama osobiście "jadę" teraz na Bricie właśnie z jagnięciną. Polecam. Kupy zwarte i skład też ok.

BeataZ 

Wysłany: 2019-02-25, 11:21   

Angelika i Spike napisał/a:
Ja sama osobiście "jadę" teraz na Bricie właśnie z jagnięciną. Polecam. Kupy zwarte i skład też ok.

Moja west ma brit care, jagniecina + ryz. Borys ( golden ) - kradnie jej czasem- wygląda na to ze smakuje. Tylko czy jesli nie ma raczej zadnych alergii, czy konieczna jest care?
Nie chodzi o kase, bo w sumie te karmy sa w podobnej cenie.
Dajesz tą Brit Premium by natur , czy brit care jagniecina i ryż ?

Angelika i Spike 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2019-02-25, 11:25   

Brit Premium to składowo, sorry że to powiem, ale takie samo gówno jak Pedigree. To moje zdanie.
Nie ma znaczenia, czy to care, czy co innego by miał napisane, czytamy składy. A skład ten Brit ma moim zdaniem b. dobry. I cene równiez.
Brit Care jagnięcina i ryż. Psy zwykle nie tolerują kurczaka, więc lepiej po prostu nie faszerować go nim i potem leczyć łupież albo co innego. Brit to karma "neutralna", więc pasuje do większości psów.

BeataZ 

Wysłany: 2019-02-25, 12:00   

Brit Premium to składowo, sorry że to powiem, ale takie samo gówno jak Pedigree. To moje zdanie.
Nie ma znaczenia, czy to care, czy co innego by miał napisane, czytamy składy. A skład ten Brit ma moim zdaniem b. dobry. I cene równiez.
Brit Care jagnięcina i ryż. Psy zwykle nie tolerują kurczaka, więc lepiej po prostu nie faszerować go nim i potem leczyć łupież albo co innego. Brit to karma "neutralna", więc pasuje do większości psów.

Ok . Dzieki wielkie.
Juz kiedys dla tej mniejszej dużo szukałam o karmach i padło na brit care, patrzyłam na składy, ale teraz szukam na nowo.

Czy ta EUKANUBA Adult Breeds Specific Golden Retriever jest coś warta ? Czy to raczej chwyt marketingowy ?

Angelika i Spike 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2019-02-25, 12:02   

Nigdy jej nie miałam, więc się nie wypowiem, ale może dziewczyny jak zobaczą wątek, to coś podpowiedzą.
Mogę też Ci podrzucić link do naszej grupy na fejsie, to może szybciej odpiszą: https://www.facebook.com/groups/WartaGoldena/

BeataZ 

Wysłany: 2019-02-25, 13:51   

Nigdy jej nie miałam, więc się nie wypowiem, ale może dziewczyny jak zobaczą wątek, to coś podpowiedzą.
Mogę też Ci podrzucić link do naszej grupy na fejsie, to może szybciej odpiszą: https://www.facebook.com/groups/WartaGoldena/

ok , wielkie dzięki

Odpowiedz do tematu