Strona Główna  Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KARMY
Autor Wiadomość
monikacicha90 

Wysłany: 2017-02-27, 16:50   

Jeśli chodzi o psie karmy to ja polecam przede wszystkim te marki Acana (dostępne są w bardzo dobrych cenach w internetowych sklepach zoologicznych, np. https://www.naszezoo.pl/p...arma-dla-psa/73 ). Moja sunia przepada za ich karmami o smaku łososia - zajada się tak, że aż miło patrzeć. Podobnie zresztą jest z karmami Orijen - nie dość, że mają dobry skład, to jeszcze dostępne są w wielu różnych smakach, więc bez problemu znajdzie się coś dla każdego psiego smakosza ;P

majka787 

Wysłany: 2017-05-29, 10:43   

Hej. Jak uważacie czy karma holistyczna jest rzeczywiście taka zdrowa i czy warto na to się zdecydować? Dobre opinie czytałam o https://uniqnordicgold.pl/freja/ jest ekologiczna i naturalna, a cena uważam ze jest rozsądna. Czy miał ktoś do czynienia z tą karmą?

Cezarl 

Wysłany: 2017-08-22, 09:31   

Mojemu psu kupuję karmy z firm Orijen i Wild of wilderness. Niestety, nie umiem swojego pupila przekonać do jedzenia ryb,a więc i karmy z rybą odpadają.

te777
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-29, 20:46   

Mój pies na szczęście nie jest specjalnie wybredny. Wcina praktycznie wszystko co znajdzie w misce.

TomekPopek21 

Wysłany: 2018-01-30, 16:25   

Mój pies jest bardzo wybredny, je tylko wtedy kiedy na prawdę musi. Muszę przetestować Wasze propozycje.

Nanka i Beza 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2018-01-30, 23:20   

co ma Pan na myśli mówiąc, że pies jest wybredny? czy nie chce jeść jak ma podaną miskę, czy źle znosi i są sensacje gastryczne? jeśli to drugie, to należy się wybrać do weterynarza, wyjaśnić w czym problem, co pies jada, jaka są objawy nietolerancji pokarmowej i zbadać psa, a potem "testować" różne metody czy też karmy, ale wszystko w granicach rozsądku i pod okiem specjalisty, nigdy na własną rękę, bo można psu zaszkodzić!

michal2klb 

Wysłany: 2018-02-24, 17:59   

Muszę trochę poeksperymentować z karmami dla mojego pupila. Na pewno wykorzystam Wasze propozycje.

Misza99 

Wysłany: 2018-02-25, 17:16   

U mnie rybne przysmaki niestety nie przejdą. Mój piesek niestety nie przepada za rybkami.

michalfratczak
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-25, 13:25   

A czy ktoś robił porównanie / analizę Brit vs Yosera vs Fitmin ? Znacie te karmy?

Ja swojemu dawałem Fitmina (mieszanka wołowiny z wieprzowiną) ale po konsultacji z weterynarzem (Donek się drapał do tego stopnia że wydrapywał sobie całą sierść i placki mu się robiły) więc kilka wizyt zaliczyliśmy i oczywiście zmiana karmy. Nie wiem tylko czy to antybiotyki czy zmiana karmy tak do końca pomogły...niemniej nie chcę eksperymentować bo się biedak nacierpiał. Teraz jednak mam problem tej natury, że karmię go Britem - hipoalergiczna karma rzekomo bez ulepszaczy...tylko pierońsko mu nie smakuje :( muszę czasem przy nim leżeć i dawać mu chrupek po chrupku żeby załapał smaka i dopiero potem JAKOŚ to idzie.
Jeśli tak dalej pójdzie (trwa to już miesiąc) to rozważam opcję kolejnej zmiany karmy

Odpowiedz do tematu