WOLONTARIAT

 

FUNDACJA WARTA GOLDENA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Wakacje to czas, na który wszyscy czekamy. To lato, słońce, odpoczynek od codziennych trosk. Jednak nie dla wszystkich to czas, który miło wspomina się w zimowe wieczory.

Dla ps├│w wakacje cz─Östo oznaczaj─ů porzucenie i bezdomno┼Ť─ç. Czworonogi wyrzucane s─ů z p─Ödz─ůcych aut, przywi─ůzywane do drzew w lesie a te, kt├│re maj─ů wi─Öcej szcz─Ö┼Ťcia oddawane s─ů do schronisk. Nawet tak
szlachetne psy jak goldeny przegrywaj─ů z ludzkim brakiem odpowiedzialno┼Ťci w po┼é─ůczeniu z wakacjami.

Bardzo chcemy uratować jak najwięcej psiaków, ale kończy się nam zapas domów tymczasowych, w których możemy bezpiecznie przygotowywać je do adopcji. Bez nich nie możemy przyjmować pod opiekę kolejnych psów.

Dlatego te┼╝ zwracamy si─Ö do wszystkich ludzi o z┼éotych sercach o stworzenie domu tymczasowego dla z┼éotych ps├│w, i rozpoczynamy akcj─Ö „Zosta┼ä domem tymczasowym Warty Goldena na wakacje”. Ka┼╝dy kto mia┼é u siebie psa na tzw. tymczasie wie, ile przynosi to satysfakcji, rado┼Ťci, wzrusze┼ä i nowych do┼Ťwiadcze┼ä. A ┼Ťwiadomo┼Ťci, ┼╝e dzi─Öki naszemu po┼Ťwi─Öceniu pies rozpocz─ů┼é nowe ┼╝ycie, nie da si─Ö z niczym por├│wna─ç.

Zach─Öcamy gor─ůco do przy┼é─ůczenia si─Ö do naszej akcji. Wakacje coraz bli┼╝ej i wsp├│lnie mamy szans─Ö sprawi─ç, by dla niechcianych golden├│w nie by┼éy to najgorsze wakacje w ich ┼╝yciu.

Je┼Ťli masz jakie┼Ť pytania lub po prostu chcesz pom├│c, to napisz do nas:
fundacja@wartagoldena.org.pl

Premium Wordpress Themes