FUNDACJA WARTA GOLDENA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Wakacje to czas, na który wszyscy czekamy. To lato, słońce, odpoczynek od codziennych trosk. Jednak nie dla wszystkich to czas, który miło wspomina się w zimowe wieczory.

Dla psów wakacje często oznaczają porzucenie i bezdomność. Czworonogi wyrzucane są z pędzących aut, przywiązywane do drzew w lesie a te, które mają więcej szczęścia oddawane są do schronisk. Nawet tak
szlachetne psy jak goldeny przegrywają z ludzkim brakiem odpowiedzialności w połączeniu z wakacjami.

Bardzo chcemy uratować jak najwięcej psiaków, ale kończy się nam zapas domów tymczasowych, w których możemy bezpiecznie przygotowywać je do adopcji. Bez nich nie możemy przyjmować pod opiekę kolejnych psów.

Dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi o złotych sercach o stworzenie domu tymczasowego dla złotych psów, i rozpoczynamy akcję „Zostań domem tymczasowym Warty Goldena na wakacje”. Każdy kto miał u siebie psa na tzw. tymczasie wie, ile przynosi to satysfakcji, radości, wzruszeń i nowych doświadczeń. A świadomości, że dzięki naszemu poświęceniu pies rozpoczął nowe życie, nie da się z niczym porównać.

Zachęcamy gorąco do przyłączenia się do naszej akcji. Wakacje coraz bliżej i wspólnie mamy szansę sprawić, by dla niechcianych goldenów nie były to najgorsze wakacje w ich życiu.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz pomóc, to napisz do nas:
fundacja@wartagoldena.org.pl