Kochani…
Nastał świąteczny czas. Tak wyczekiwany przez wszystkich, tak wytęskniony.
W tym okresie Świąt życzymy sobie i Wam wszystkiego co najlepsze. Dla nas – wolontariuszy, oznacza to najlepsze domy dla naszych psów.

Święta to moment, w którym cofamy się wspomnieniami i rozmyślamy nad minionym rokiem. Był to jak zwykle bardzo pracowity rok, ciężki, pełen zwątpień, ale także pełen nadziei. 
Dla nas nadzieja jest najcenniejszym skarbem, bez niej nie moglibyśmy pomagać. Dzięki niej dajemy szansę każdemu psiakowi, bo mamy właśnie nadzieję, że gdzieś na tym świecie, jest rodzina, która da mu dom i pozwoli poczuć się kochanym i wyjątkowym.

Właśnie taki prezent podarowała Pani Marta i jej rodzina jednemu z naszych tegorocznych podopiecznych Paco. Wyjątkowy pies, dla którego wszystkie nasze serca biły mocniej i miałyśmy nadzieję, że ktoś inny również otworzy dla niego swoje serce. Dziś Paco uśmiecha się do nas swoim szczęśliwym pyszczkiem z tej świątecznej kartki! Dla takich chwil warto pomagać!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, kochani Przyjaciele, abyście zawsze mieli otwarte serca. Na siebie samych, na drugiego człowieka i wszystko dobre, co nas otacza. A Nowy Rok niech przyniesie Wam moc nadziei i siłę, by czynić świat lepszym.

Wesołych Świąt życzy Zespół Warty Goldena oraz Mikołaj Paco