1% podatku na Fundację

start

 

KOCHANI,

6 stycznia 2015 roku otrzymaliśmy oficjalnie status Organizacji Pożytku Publicznego OPP, co oznacza, że rozliczając się z podatków za rok 2016 będzie można przekazać 1% podatku bezpośrednio naszej fundację wpisując numer KRS: 0000395734

Bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy psom pod opieką WARTY GOLDENA.

Witamy

W dziale ADOPCJA możecie znaleźć ZASADY ADOPCJI psa z naszej fundacji, wiadomości o rasie Golden retriever, rady, co robić po adopcji psa, aby czuł się z nami komfortowo i bezpiecznie oraz aplikację adopcyjną dla osób, które chciałaby adoptować psa z naszej fundacji.

Witamy

Zapraszamy wszystkich serdecznie do działu GOLDENY. Możecie tam znaleźć psy podzielone na różne kategorie, które szukają domów. Staramy się podać na stronie najważniejsze informacje o psie i załączamy kilka zdjęć, natomiast dokładny opis każdego z psów, którym opiekuje się fundacja znajduje się na naszym forum w wątku PSY GOTOWE DO ADOPCJI oraz PRZEDSIONEK ADOPCYJNY.

Witamy

SPONSORZY to dział, w którym przede wszystkim dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym fundacja może działać, ale również darczyńcom, czyli wszystkim miłośnikom rasy Golden Retriever, którym los tych psów nie jest obojętny. Przedstawiamy też lekarzy weterynarii, którzy leczą nasze psy po preferencyjnych stawkach lub bezpłatnie. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA!

Witamy

Zakładka WOLONTARIAT zaprasza wszystkich chętnych do pomocy w fundacji do uważnej lektury! Możecie się z niej dowiedzieć, w jaki sposób można zaangażować się w pomoc fundacji, w jakim zakresie i do kogo z jaką sprawą się zwrócić, czyli jak zostać wolontariuszem. Przedstawiamy również listę osób, które już zdecydowały się pomagać Goldenom w naszej organizacji.

Witamy

Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowym informacjami na tematy dotyczące psów, to zapraszamy serdecznie do działu WIEDZA, gdzie przedstawiamy główne przepisy prawne regulujące psie sprawy zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Ponad to, przedstawiamy historię powstania rasy Golden Retriever i będziemy dodawać różne ważne informacje dotyczące psów.

Witamy

W zakładce FUNDACJA możecie nas poznać – opisujemy naszą przygodę z psami, a w szczególności z Goldenami. Przedstawiamy władze fundacji, osoby, która na co dzień nam pomagają oraz nasz statut, który jest głównym dokumentem prawnym, na którym opieramy nasze działania. Zapraszamy serdecznie do lektury!